Panningen, Netherlands

Kijkje op het HMT in Panningen

Liefhebbers van trekkers en motoren konden het afgelopen weekend genieten van de voertuigen tijdens het HMT in Panningen.
De redactie | 1 augustus 2022 18:32 | Aangepast op 1 augustus 2022 18:32
Organisator en voorzitter Mark van Lankveld is de gemeente Peel en Maas dankbaar voor de ontvangst, zo laat hij aan Omroep P&M weten: "We worden gastvrij ontvangen. Niet alleen op deze locatie, ook in de omgeving. Verschillende gelegenheden verwennen onze deelnemers met eten en drinken. Het is mooi om te zien dat we welkom zijn."

Bezoekers
Ruim 1000 deelnemers waren er dit weekend op het terrein van De Vosberg in Panningen. Na twee jaar corona werd het evenement weer georganiseerd, dat jaarlijks duizenden bezoekers trekt.

Meest gelezen

DES Group neemt Regio Service over

De redactie | 30 nov 2023 13:55

Atje vur Adje wint liedjesavond Dörper Kuus

Bregje Deckers | 26 nov 2023 11:54

Lees ook

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

Hoewel de bouw al een tijdje aan de gang is, werd vrijdag de nieuwbouw aan de Raadhuisstraat gevierd...

DES Group neemt Regio Service over

Regio Service uit Panningen wordt overgenomen door Dutch Electrical Solutions (DES Group). Het bedri...

Inwoners testen kennis van Nederlandse taal bij Groot Dictee

Het Groot Dictee Der Nederlandse Taal stond zondag op het programma. Niet alleen op NPO Radio 1 kond...

Politie zoekt verdachten van woninginbraak Panningen

In een woning in Panningen is deze maand ingebroken. Dat gebeurde op het Veldmaarschalk Montgomeryho...

Jeugdlintje voor Jules Verheijen uit Panningen

Jules Verheijen uit Panningen heeft maandag het jeugdlintje van Peel en Maas ontvangen. Hij kreeg he...

Kos Erger wint Panningse liedjesavond

Kos Erger heeft het a-Kepèlla Leedjesfestijn gewonnen. Dit is de liedjesavond van de Kuus Oeht Kepèl...