Panningen, Netherlands

Kleine 200 huizen meer in Peel en Maas

In Peel en Maas zijn er in de eerste helft van dit jaar 170 huizen bijgekomen. In totaal staan er nu 18.697 woningen in deze gemeente.
Deborah Parren | 5 augustus 2021 13:52 | Aangepast op 5 augustus 2021 13:52
Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek.

Woningvoorraad

In relatieve zin groeide de woningvoorraad in Peel en Maas met 0,9 procent. In Roermond steeg het aantal huizen met 4,4 procent relatief het hardst van alle Nederlandse gemeenten.

Meer dan 8 miljoen

In totaal werden er landelijk per saldo 39.000 huizen aan de woningvoorraad toegevoegd, bijvoorbeeld door nieuwbouw of omdat andere panden werden omgebouwd tot woonhuis. Nederland heeft door die toename sinds de zomer meer dan 8 miljoen woningen. Daarvan staan er ruim 569.000 in Limburg.

Al een tijdje stijgen de huizenprijzen alsmaar door een flink woningtekort. Ook de kernen in Peel en Maas zitten verlegen om meer woonplekken.

Lees ook

Nieuwe blusrobot helpt brandweer in Noord-Limburg bij gevaarlijke branden

De brandweer in Noord-Limburg maakt sinds kort gebruik van een speciale blusrobot. Deze robot helpt ...

Zeeman in Panningen opent maandag weer na ongeval

De winkel van Zeeman in Panningen opent maandag weer de deuren. Het ging afgelopen maandag mis toen ...

Gemeente verkoopt oude schoolgebouw uit Maasbree

De gemeente Peel en Maas verkoopt het tijdelijke schoolgebouw aan Op de Kemp 34 in Maasbree. Het geb...

Werkgroep organiseert bijeenkomst over veiligheid in Beringe

In Beringe wordt een informatiebijeenkomst georganiseerd om de veiligheid in het dorp te bespreken. ...

Egchelse judoka Mark van Dijk geselecteerd voor WK in Boedapest

Mark van Dijk is opgenomen in de Nederlandse selectie voor de wereldkampioenschappen judo voor senio...

Motorrijder zwaargewond bij botsing met busje op N277 bij Baarlo

Een motorrijder is donderdag zwaargewond geraakt bij een ongeval op de N277 (Middenpeelweg) bij Held...