Panningen, Netherlands

Kobe Serras vertrekt bij Bevo Hc

De Belgische handbalspeler Kobe Serras vertrekt na vijf seizoenen bij Bevo Hc. Hij gaat volgend seizoen voor Hubo Handbal in Hasselt spelen.
De redactie | 28 februari 2024 14:29 | Aangepast op 28 februari 2024 14:29
Serras zegt dat hij blij is om terug te keren naar België, omdat zijn familie en vrienden daar dichtbij wonen. "Ik ben 5 jaar geleden dankzij Jo Smeets als rookie bij Bevo beland. Hier heb ik vijf ongelofelijk leerrijke en vooral leuke jaren beleefd. Na vijf jaar, merkte ik dat ik toe was aan een nieuwe uitdaging. Deze hoop ik bij Hubo Handbal te vinden", zo zegt de speler. "Maar eerst nog focussen op Bevo en het seizoen goed afronden", aldus Serras.

Komend weekend
Nu de overeenkomst met Hubo Handbal is afgerond wil Serras zich weer volledig op Bevo concentreren. Dit weekend speelt Serras met Bevo tegen zijn nieuwe club.

Lees meer over:

Bevo Hc|Kobe Serras|

Lees ook

BEVO verliest nipt bij Hurry Up

Humby BEVO heeft zaterdagavond in de Super Handball League met 26-25 verloren van Hurry Up in Zwarte...

BEVO-speler Driek Manders opgeroepen voor Nederlands team

Handballer Driek Manders is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands herenteam. De jonge cirkel...

Thuiswedstrijden Bevo Hc ook dit seizoen live te zien bij Omroep P&M

Omroep P&M zendt ook dit seizoen alle thuiswedstrijden van Bevo Hc live uit op televisie. Zo hoeven ...

Gemiste kansen breken Bevo Hc op in seizoensopener tegen Belgische nieuwkomer

De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen in de Super Handball League is voor Bevo Hc in een gelijk...

PEC’20 wint van America voor de beker

Het sportpark Erica in America was het decor voor de bekerwedstrijd tussen AVV America en PEC’20. Ee...

Bevo Hc warmt op voor nieuw handbalseizoen: “Kunnen zeker voor de prijzen gaan”

De handballers van Bevo Hc zijn bijna klaar voor het nieuwe seizoen. In sporthal De Heuf vond donder...