Panningen, Netherlands

MVC’19 wint, maar moet via nacompetitie vechten voor lijfsbehoud

MVC’19 heeft zondag met 1-0 gewonnen van Sporting ST/SVEB, maar dat bleek niet genoeg om directe handhaving in de 4e klasse veilig te stellen. Door de zege eindigde de ploeg op gelijke hoogte met Kronenberg, dat eveneens wist te winnen. Op basis van een minder doelsaldo belandde MVC’19 echter op de tiende plaats, wat deelname aan de nacompetitie betekent.
De redactie | 19 mei 2025 21:43 | Aangepast op 19 mei 2025 21:43
MVC’19 begon furieus en kwam al in de tweede minuut op voorsprong via een lage schuiver van Luca Verheij. De thuisploeg kreeg voor rust meerdere grote kansen via onder andere Lars Janssen, Luuk Peeters en opnieuw Verheij, maar stuitte telkens op de uitstekend keepende Sem Custers. Aan de andere kant moest ook doelman Rory Barendsen een vrije trap onschadelijk maken om de voorsprong te behouden.

Tweede helft
Na rust zette Sporting ST/SVEB meer druk. Een discutabel moment volgde toen de scheidsrechter geen strafschop gaf na een duel tussen Juul Albers en een aanvaller van de tegenpartij. MVC’19 had het in deze fase lastig, maar hield met kunst- en vliegwerk stand. Invaller Bart Houben kreeg in de slotfase nog twee kansen om de marge te vergroten, maar trof geen doel.

Nacompetitie
Na het eindsignaal werd duidelijk dat ook Kronenberg zijn wedstrijd had gewonnen. Omdat MVC’19 op doelsaldo onder de concurrent eindigde, wacht nu de nacompetitie.

Op pinkstermaandag 9 juni speelt MVC’19 thuis tegen SSE uit Someren-Eind. Bij winst volgt op zondag 15 juni een allesbeslissende wedstrijd tegen Bemelen of Vijlen op neutraal terrein. De inzet: lijfsbehoud in de 4e klasse.

Lees meer over:

MVC'19|

Lees ook

Ralph Verheijen nieuwe hoofdtrainer MVC’19

MVC’19 heeft Ralph Verheijen aangesteld als hoofdtrainer voor komend seizoen.

MVC’19 wint van opgefokt Rood Wit ’62

MVC’19 heeft zondag een belangrijke zege geboekt op Rood Wit ’62 uit Helmond. Dankzij de 3-1 overwin...

Onrust na afloop duel MVC’19 – Rood Wit ’62

De wedstrijd tussen MVC’19 en Rood Wit ’62 is zondag geëindigd in een 3-1 zege voor de thuisploeg, m...

Trainer Roel Verberk vertrekt bij MVC’19

Na dit seizoen neemt Roel Verberk afscheid als hoofdtrainer van MVC’19. Dat heeft de Maasbreese club...

Eenvoudige overwinning MVC’19 op hekkensluiter Olympia Boys

MAASBREE- Op zondag 26 oktober heeft MVC’19 zonder veel moeite gewonnen van Olympia Boys uit Ommel. ...

MVC’19 speelt gelijk tegen RKMSV Meijel

RKMSV uit Meijel en MVC’19 hebben zondag in een gelijkopgaande wedstrijd een punt behaald. In de eer...