Panningen, Netherlands

Niek Jordens verlengt contract bij Bevo Hc

Niek Jordens heeft zijn contract bij Bevo Hc met één jaar verlengd. Het wordt het tiende siezoen voor de speler bij de Panningse ploeg.
De redactie | 25 maart 2022 10:11 | Aangepast op 25 maart 2022 10:11
Vaste waarde
De 28-jarige cirkelspeler is al jaren een vaste waarde in het Panningse team. Ook in het volgende seizoen 2022-2023 komt hij uit voor Bevo dat volgende week gaat beginnen aan de play-offs voor het Nederlands Kampioenschap. In de eigen sporthal de Heuf is dan Volendam de eerste tegenstander. Niek verheugt zich hierop: “Deze play-off wedstrijden worden allemaal finales met hopelijk weer een ouderwets volle Heuf met veel sfeer en strijd.”

Thuis
Voordat Jordens in 2011 naar Bevo kwam, speelde hij bij MHV'81 uit Mill. Naast zijn handbalcarrière werkt de handballer als docent wiskunde en ook is hij afgelopen jaar vader geworden van zoon Ferre. ‘Mijn gezin en familie voelen zich thuis bij Bevo en dat is iets wat ontzettend belangrijk is voor mij.’

Lees ook

Bevo-sterkhouder Destin van Dijk na dit seizoen naar Hongarije

Destin van Dijk is vanaf volgend seizoen in de Hongaarse handbalcompetitie te vinden. De linker opbo...

Spannend en chaotisch: Bevo Hc opent HandbalNL League met nipte zege op Lions

Bevo Hc is goed begonnen aan de HandbalNL League. In een tumultueus duel trokken de Panningse handba...

Basisscholen strijden in De Heuf om ‘Schoolhandbalteam van Peel en Maas’ te worden

Sporthal De Heuf stroomde deze week vol met enthousiaste kinderen. Nadat dinsdag het Handbalfestijn ...

Niek Jordens beschouwt voor op laatste derby tegen Lions

Nu de Super Handball League erop zit voor dit seizoen, gaat het vizier van Bevo Hc op de HandbalNL L...

Melle van Katwijk keert terug bij Bevo Hc

Melle van Katwijk is vanaf volgend seizoen weer speler van Bevo Hc. De 21-jarige spelverdeler vertro...

Mika de Wilde keert terug naar Bevo

Mika de Wilde speelt in het nieuwe seizoen weer voor Bevo uit Panningen. De talentvolle linkeropbouw...