Anne Wesseling.
D66 LimburgDe leden van D66 Limburg hebben Anne Wesseling uit Baarlo gekozen als lijsttrekker voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027. Wesseling is sinds 2023 lid van de Provinciale Staten van Limburg en sinds april 2026 is zij fractievoorzitter van D66 in de Staten.
Verkiezingen in 2027
Als lijsttrekker voert Wesseling de partij aan tijdens de Provinciale Statenverkiezingen in maart 2027. Ze heeft zich de afgelopen jaren onder meer ingezet voor natuur, woningbouw, jongeren en een gezonde leefomgeving.
Wonen en energie
Wesseling zegt uit te kijken naar de verkiezingen. Ze geeft aan met D66 te willen werken aan een provincie waarin mensen vooruitkijken en oog hebben voor elkaar. “Ik kijk er heel erg naar uit om als lijsttrekker van D66 Limburg te bouwen aan een innovatief en sterk Limburg, waarin iedereen zichzelf kan zijn.”
Volgens haar zijn betaalbare woningen en de energietransitie belangrijke onderwerpen voor de komende jaren. “De klimaatcrisis wacht niet op politieke discussies, dus moeten we nu keuzes maken. Voor onszelf, maar vooral voor de generaties na ons,” aldus de Baarlose politica.