Panningen, Netherlands
Terug

Auto belandt in akker in Meijel

9283723a99047b51860dd3199d10402d

Een auto is maandagmiddag van de weg geraakt en in een akker beland langs de N279.

 | Aangepast op
De bestuurder verloor de controle over het stuur toen hij op de Roggelsedijk reed, vanuit Meijel richting de rotonde met de N275. Dat schrijft Meijel24.

Bocht
In een bocht probeerde hij nog te corrigeren door naar links te sturen, maar daarna stuurde hij naar rechts en kwam op zijn zijkant tot stilstand in de akker, zo schrijft de nieuwssite. De bestuurder hoefde na een controle niet naar het ziekenhuis.

Lees ook

Baby in het Geboortecentrum in VieCuri Venlo

Agenda

VieCuri Voorlichtingsavond voor aanstaande ouders over zwangerschap en bevallen

VieCuri Medisch Centrum organiseert voor aanstaande ouders een voorlichtingsavond over zwangerschap en bevallen in samenwerking met (eerstelijns) verloskundigen en kraamzorgorganisaties.

29-7BoekenmarktRmd2026

Agenda

Boekenmarkt Minderbroederskerk Roermond

In de Minderbroederskerk te Roermond vindt op woensdag 29 en donderdag 30 juli 2026 een grote boekenmarkt plaats.

Fiets4Daagse kerk

Fietsers rijden dwars door Meijelse kerk tijdens Fiets4Daagse De Peel

De deelnemers aan de 49e editie van Fiets4Daagse De Peel kregen woensdag een bijzonder onderdeel op de route voorgeschoteld. Op de tweede dag mochten zij met hun fiets dwars door de Sint-Nicolaaskerk in Meijel rijden.

blus chinook

Natuurbrand Heldense Bossen: voorbereiding werkte goed, maar er zijn ook verbeterpunten

De natuurbrand die eind april uitbrak in de Heldense Bossen heeft laten zien dat de voorbereiding op natuurbranden goed werkt. De brand bleef binnen het vooraf aangewezen brandcompartiment, waardoor verdere uitbreiding kon worden voorkomen. Tegelijkertijd laat de evaluatie zien dat er nog verbeteringen mogelijk zijn, onder meer bij de bereikbaarheid van het gebied en de bluswatervoorzieningen. Dat blijkt uit de antwoorden van het college op vragen van de CDA-fractie.

thyas

VYYVER nieuwe naam voor sportcomplex Panningen na fusie

Stichting Thyas en Stichting Sporthallen Helden gaan voortaan verder onder één naam: VYYVER. De nieuwe naam is het resultaat van de fusie tussen beide stichtingen. Daarmee ontstaat één organisatie voor het beheer en de exploitatie van het volledige sportcomplex in Panningen.

bram bongers

Bram Bongers timmert hard aan de weg: "Mijn carrière zit in een stroomversnelling"

Elk weekend staat hij op het podium. De carrière van de uit Baarlo afkomstige zanger Bram Bongers bevindt zich inmiddels in een stroomversnelling.