Panningen, Netherlands
Terug

Bjorn en Mieke winnen LVK, Grashoek 9e

92cfc2ca6b66f5efa13b87ebd279b597.jpg

Bjorn en Mieke hebben voor het eerst het LVK gewonnen. In de Schouwburg in Venray won het duo met het liedje ''Altied Ope''. De Venrayse formatie ontving 75 punten van de jury's. Spik en Span eindigde als tweede met ''Vier het laeve''.De Vastelaovesecho van de Prins & Aod Prinse uit Grashoek eindigde met 34 punten op een negende plek. De Vergistoerist van Alaaf Airlines uit Helden werd voorlaatste met 7 punten. Kos Erger uit Panningen eindigde op een 20e en laatste plek met 0 punten.SchrijversMark van Mullekom en Jerome Lenders eindigde met het nummer ''Alle wegen samen'', dat ze schreven voor Pruuf Mar, op de vijfde plaats. Men in Pek uit Stramproy staan op het scorebord op plek 13. Job van Hoof uit Grashoek schreef het nummer met de titel ''Vastelaovendj mòsse Deile!''De Limburgse muziekwedstrijd kon dit jaar plaatsvinden met publiek. Er zaten vrijdagavond 500 mensen in de zaal.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

molen.jpg

Gemeenteraad zet verplaatsing Sint Anthoniusmolen in Kessel voorlopig stil

Een meerderheid van de gemeenteraad van Peel en Maas wil dat alle acties rond de verplaatsing van de Sint Anthoniusmolen in Kessel voorlopig stil komen te leggen. De motie werd ingediend door het CDA, BBB en PvdA/GroenLinks en kreeg na een aanpassing ook steun van D66 en de VVD. Uiteindelijk stemden 15 raadsleden voor en 11 tegen. Twee CDA-raadsleden steunden de motie niet.

museum.png

Museum krijgt nieuwe ingang, ondanks kritiek uit de buurt

De kogel is door de kerk: Museum Peel en Maas krijgt een nieuwe hoofdingang aan de voorzijde van gemeenschapshuis ’t Kerkeböske. Hoewel de gemeenteraad dinsdagavond instemde met een investering van ruim twee ton, was er kritiek op de gebrekkige communicatie met de buurt en de mogelijke aantasting van het historische pand.

rob wanten 2.png

Rob Wanten neemt na vijftien jaar afscheid van de gemeentepolitiek

Na vijftien jaar actief te zijn geweest in de gemeentepolitiek van Peel en Maas neemt Rob Wanten afscheid. Deze week is zijn laatste werkweek als wethouder. Een besluit dat hij weloverwogen nam, ondanks het feit dat hij het werk nog altijd met veel plezier deed.

Prins Kessel-Eik Naud Jacobs.png

Naud Jacobs voert dit jaar ‘Kessel-Eiks trio met Kessels tintje’ aan

Naud Jacobs is dit jaar de prins van De Eikkaters in Kessel-Eik. De 26-jarige inwoner van het dorp kijkt uit naar een feestelijke Vastelaovend. “Het is voor mij vanzelfsprekend dat ik Vastelaovend vier.”

Inwoners centrum blurred.jpg

Aantal inwoners Peel en Maas daalt voor het eerst sinds 2017

Het aantal inwoners van de gemeente Peel en Maas is het afgelopen jaar met 62 inwoners afgenomen. Begin 2026 telt de gemeente 45.819 inwoners en dat waren er een jaar eerder nog 45.881. Het is de eerste daling sinds 2017.

driek.png

Driek Manders vertrekt bij BEVO HC en gaat naar Duitsland

Meijelnaar Driek Manders (21) maakt volgend seizoen de overstap naar het Duitse TSV Bayer Dormagen. De club komt uit in de 2. Bundesliga. Voor de 1,97 meter lange cirkelspeler betekent dat dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij Bevo HC in Panningen.