Panningen, Netherlands
Terug

Blackbird dit jaar op Bospop

651427c9f567d23d9bf8ef56f559deef.jpg

Zangeres Merel Koman staat als Blackbird deze zomer op Bospop. Dat maakte ze bekend op NPO Radio 2.

 | Aangepast op
Down down down down
De Kesselse zangeres timmert hard aan de weg. Ze bracht deze maand haar nieuwe nummer 'Down Down Down Down' uit. Met haar Green Lights Tour staat ze vanaf 16 maart in verschillende theaters in Nederland, waaronder Willem 2 in Den Bosch, Het Paard in Den Haag en Tivoli Vredenburg in Utrecht.

Bospop vindt op 7, 8 en 9 juli plaats. Acts als Di-Rect, Simply Red en Rag'n'bone man staan op het podium in Weert.

Lees meer over:

Lees ook

raay2.jpg

Raad kritisch op miljoenenplan Baarlo: raad eist veilige oversteek

Een nieuwe school en sporthal moeten Baarlo klaarstomen voor de toekomst, maar in de gemeenteraad overheersen voorlopig nog de zorgen. De veiligheid rond de drukke Napoleonsbaan, de onzekere aankoop van grond en een prijskaartje van ruim 20 miljoen euro zorgen voor stevige discussie. Vooral de vraag hoe kinderen straks veilig van Baarlo-Oost naar Baarlo-West komen, houdt de politiek bezig.

17-5IVN-Bree.jpeg

Agenda

IVN Helden gaat vogels spotten in België

Voor de meiwandeling van IVN Helden gaat de vogelwerkgroep de grens over. Doel is Natuurgebied De Luysen – Mariahof in België, even over de grens bij Stramproy.

24-5.jpg

Agenda

Dag van het Nationaal Park in De Peel

De Dag van het Nationaal Park wordt gevierd op zondag 24 mei.

druim.png

Dörper Revue 'Druim' met Hemelvaart op tv

Omroep P&M zendt op Hemelvaartsdag vanaf 18.00 uur de Dörper Revue 'Druim' uit. Deze revue werd in 2022 opgevoerd.

689300673_18590420152003184_3794686464311376724_n.jpg

Groep 7 uit Maasbree wint landelijke wedstrijd Veteranendag

Groep 7 van basisschool BS De Violier heeft de landelijke wedstrijd van de Nederlandse Veteranendag gewonnen. Uit maar liefst 2000 inzendingen uit heel Nederland koos de jury het ontwerp van de leerlingen uit Maasbree als beste.

689017749_1392034079617349_1455420474308908684_n.jpg

Coalitieakkoord Beesel gepresenteerd: focus op woningbouw, gezondheid en verduurzaming

De nieuwe coalitie in de gemeente Beesel heeft maandag het coalitieakkoord “Voor Elkaar Vooruit” gepresenteerd. De coalitie bestaat uit Samen Verder en het CDA en zet de komende bestuursperiode onder meer in op woningbouw, verduurzaming, gezondheid en het terugdringen van vrachtverkeer.