Panningen, Netherlands
Terug

Boekje Smakelink gepresenteerd

758099d7a7ca63011b472b803d80fc1d

De plattelandscooperatie heeft een gids gepresenteerd, met daarin een overzicht van verkooppunten van agrarische producten uit eigen teelt.Het boekje Smakelink is ontstaan vanuit de gedachte dat er steeds meer mensen interesse hebben in verse gezonde voeding en streekproducten die rechtstreeks bij de boer gekocht kunnen worden. Deze eerste editie van Smakelink bestrijkt de gemeenten Peel & Maas, Leudal, Nederweert en Weert. In de toekomst is er ruimte voor groei van dit gebied.Boekje is op verschillende plekken verkrijgbaar, waaronder de gemeenten. Er zullen drie verschillende edities per jaar verschijnen.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

ca1068ce5a80dbea91aaaa8cff784a46

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.