gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Burgemeester kijkt vooruit naar 2020

b86434b65c4f0f8d2ec307e2f0b9e24a

In haar nieuwjaarstoespraak sprak burgemeester Delissen maandagavond haar waardering uit voor de gemeente Peel en Maas.Dit jaar bestaat de gemeente tien jaar. Delissen benadrukte in haar speech de uitgangspunten van de gemeente: diversiteit, zelfsturing en duurzaamheid. ´We hebben ze omarmd, we hebben er samen uitvoering aan gegeven.´ Tijdens de avond werd een speciale film vertoond over tien jaar Peel en Maas, waarin de elf dorpen centraal staan.Ook stond Delissen stil bij het verharden van de maatschappij. ´Daarbij merk ik dat we als samenleving snel aan het veranderen zijn, aan het verharden. Past iets niet helemaal in ons straatje, ben je het ergens een keer niet mee eens, dan hoef je niet direct op je achterste benen te staan en ‘schande!’ te roepen. Het is helemaal niet erg om eens van mening te verschillen´, zo sprak Delissen.De burgemeester stelt daarom ook voor om in gesprek over ‘de norm van Peel en Maas?’. De nieuwjaarsbijeenkomst werd druk bezocht in het Huis van de Gemeente.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

LampionnenStMaarten

Sint Maarten optochten in de gemeente Beesel op 6 en 7 november

In Beesel organiseert SJAB Stichting Jeugd Aktie Beesel een lampionnenwandeling als een optocht en in Reuver organiseert Events4Kids een optocht.

Huis van de Gemeente plant

Peel en Maas verwacht 550.000 euro kosten voor doorstroomvoorziening in 2026

De gemeente Peel en Maas verwacht dit jaar ongeveer 550.000 euro kwijt te zijn aan de doorstroomvoorziening voor statushouders in Broekhuizenvorst. Dat blijkt uit de antwoorden van het college op vragen van de CDA-fractie. De gemeente benadrukt dat de kosten geen miljoen euro per jaar bedragen, zoals het CDA eerder aangaf.

Gemeente Beesel Reuver

Zorgen bij oppositie Beesel over voorgenomen begroting voor 2027

De gemeente Beesel heeft de begroting voor 2027 sluitend gekregen, maar dat gaat volgens twee oppositiepartijen niet zonder risico's. De VLP en de Beeselse Lijst maken zich zorgen over de financiële keuzes van het college. Vooral de verhoging van de toeristenbelasting en het gebruik van de algemene reserve roepen vragen op.

Mick Beumers Poster

Mick Beumers te gast in speciale uitzending bij De Koncurrent

Mick Beumers staat binnenkort centraal in een speciale avond bij De Koncurrent in Panningen. Naast de Panningenaar schuiven ook psychologen aan om met elkaar in gesprek te gaan over de thema’s die in zijn tweede boek 'Mijn Gevecht, Mijn Trots' aan bod komen.

katten

Honderden katten te zien tijdens wereldshow in Panningen

Honderden katten uit het binnen- en buitenland zijn te zien bij de Limbra Cat Club Wereldshow op zondag 8 november in de Sporthallen Helden in Panningen.

Afbeelding Kennismakers - liggend.jpg.rendition.1280.2048

Nieuwe podcast over lezen en taal van Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M

De nieuwe podcastserie ‘Kennismakers – Waar taal begint en lezen leeft’, een samenwerking tussen de Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M, is vanaf vrijdag 6 november te beluisteren. Luisteraars worden meegenomen in de wereld van lezen, taal en mediawijsheid.