Panningen, Netherlands
Terug

Burgemeester verwacht meer controles

2e2891f06f4f41986dbb92107cf806b5

Burgemeester Delissen verwacht dat er de komende tijd weer meer gecontroleerd en gehandhaafd moet worden op het naleven van de regels omtrent het coronavirus. 'Als het nodig is, moeten er weer boetes uitgedeeld worden', zo zei ze op Omroep P&M. Delissen vindt dat de inwoners van Peel en Maas zich over het algemeen goed aan de regels houden. De mensen zijn volgens haar bewust van het virus. Toch waarschuwt ze om de regels vast te houden. 'We zullen terug moeten naar de feiten. Er is een overvloed aan informatie. Vaak moet het de overheid zijn om de maatregelen onder de aandacht te brengen.' In het overleg met burgemeeesters in de regio is dan ook afgesproken om te blijven hameren op de 1,5 meter. Huisarts Frank van Kemenade houdt zijn hart vast. Ook is hij kritisch over de inzet van de GGD, waar de capaciteit en de inzet onvoldoende blijkt. De huisarts benadrukte op Omroep P&M dat mensen zich snel moeten op laten testen als ze symptomen van virus hebben.Deze week zijn er vier nieuwe besmettingen in Peel en Maas geconstateerd.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.