Panningen, Netherlands

Heldense bij laatste 5 vrouwen Boer Zoekt Vrouw

De Heldense Marion Foto: Boer Zoekt Vrouw
De Heldense Marion zit bij de laatste vijf vrouwen van boer Jouke in het tv-programma Boer Zoekt Vrouw.De Heldense werd vorige week gekozen uit de brieven die de Friese boer Jouke ontving. In de aflevering van zondag koos de boer haar tot de vijf vrouwen die met hem op date mogen.
De redactie | 6 maart 2022 21:46 | Aangepast op 6 maart 2022 21:46
Wat issie leuk!
De reactie van Marion toen ze de boer op tv zag was: ‘’Die is leuk! Maar oh, wat woont hij ver weg.. Maar wat issie leuk! Wat een aardige moeder zeg. En wat ziet Jouke er goed uit ;) Dan toch een boer voor mij?? De filmpjes hebben vervolgens nog vaak op repeat gestaan’’, zo valt te lezen op de site van Boer Zoekt Vrouw.

Koeien
Boer Jouke is melkveehouderij in Friesland en heeft 110 jerseykoeien en bijbehorend jongvee. In de volgende aflevering wordt duidelijk of de Heldense naar de volgende ronde mag van het programma. Dan gaan de kandidaten op date.

Meest gelezen

Bregje maakt kunst van placenta's

De redactie | 29 sep 2023 17:16

Nieuw leven in Café Pierke

De redactie | 4 okt 2023 14:53

Lees ook

Agora bestaat 10 jaar, oprichters schrijven boek

Het onderwijs van Agora bestaat 10 jaar. Ter gelegenheid daarvan werd er donderdag een boek gepresen...

Switch Helden, voorheen Club Ultra, opent op 28 oktober

De vernieuwde discotheek aan de Molenstraat in Helden, Switch Helden, opent op 28 oktober officieel ...

Politie zocht vrouw (21) in omgeving van Helden

De politie was woensdagavond op zoek naar een 21-jarige vrouw in de omgeving van Helden. Inmiddels i...

Voormalige discotheek wordt "ontmoetingscentrum voor jong en oud"

Nadat vorig jaar de deuren van Club Ultra op slot gingen, leek de kans klein dat er nog feesten zoud...

Heldense Molenstraat vanaf maandag afgesloten

Vanaf maandag wordt gestart met de uitvoering van rioolwerkzaamheden en het asfaltonderhoud aan de R...

Auto vliegt uit de bocht: Heldens kruisbeeld opnieuw beschadigd

Een auto is in de nacht van woensdag op donderdag op de Kloosterstraat in Helden uit de bocht gevlog...