Loopbaan
Polman zet na dit seizoen een punt achter zijn carrière. De geboren Arnhemmer begon zijn handbal loopbaan bij Swift Arnhem. In 2013 kwam Polman naar Panningen om te spelen voor Bevo Hc. Er kwam een korte uitstap naar Duitsland bij HSG Krefeld in 2016, maar in 2017 kwam Polman weer terug naar De Heuf. Het hoogtepunt voor Polman was de bekerwinst in 2018 met Bevo.
Afscheid
Zaterdagavond zal Polman afscheid nemen van de Panningse handbalclub. Zelf zal hij niet op het veld staan. "Bevo is een fantastische club, heb hier geweldige mensen leren kennen en mooie jaren gehad", laat de handballer via Facebook weten.
Europees handbal
Ondanks dat de wedstrijd tegen Houten voor spek en bonen is, kan Bevo terugkijken op een geslaagd seizoen. Dankzij het behalen van de bekerfinale speelt de ploeg uit Panningen komend seizoen waarschijnlijk Europees handbal.