gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

De perfecte krul

2e1b9e6ad63d33d698db6e4606940d13

Krullen, krullen en nog eens krullen. Het is de trend van het moment. Nathalja ging bij de kapper op bezoek en zocht naar de perfecte krul en deze nieuwe modetrend.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
34dd4bcf1a2bd723deb84194af83a4f3

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

bob vostermans

Vostermans: ‘We kunnen niet wachten tot 2030 met maatregelen tegen bosbranden’

Burgemeester Bob Vostermans van Peel en Maas maakt zich zorgen over de toenemende risico’s op bosbranden, ondermijnende criminaliteit en de veranderingen in het buitengebied. Tegelijkertijd ziet hij voldoende kansen voor de gemeente. „We hebben hier een sterke gemeenschap”, zegt Vostermans, die inmiddels twee jaar burgemeester is.

Vrijheidsvuur Peelgemeenten

Vrijheidsvuur Peelgemeenten komt zaterdag naar Nederweert-Eind

Nederweert-Eind staat vrijdag en zaterdag in het teken van het Vrijheidsvuur. Nederweert is in 2026 de gastgemeente voor de gemeenten uit de Peelregio. De ceremonie wordt zaterdag gehouden in Nederweert-Eind, op het Pastoor Maesplein.

Politie ai

Twee personen betrapt bij gesloten vakantiepark in Baarlo

De politie heeft na een melding van een mogelijke inbraak twee personen aangetroffen bij De Berckt, het gesloten vakantiepark in Baarlo. Omstanders hadden het tweetal op het terrein gezien en schakelden de politie in.

Dino-expo Kasteel De Keverberg

Agenda

Interactieve Dinotentoonstelling in Kasteel De Keverberg

Heb je altijd al oog in oog willen staan met een dinosaurus? Kasteel De Keverberg presenteert een prehistorische wereld in een Interactieve Dinotentoonstelling van zaterdag 19 september tot en met woensdag 30 december.

NatuurwandelingGrashoek

Agenda

Herfstwandeltocht Grashoek

Gezellig wandelen met je familie, vrienden of collega's door en rond de mooie natuur van Grashoek.