gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

DuurSamer Peel en Maas organiseert informatieve avond over het Energiecontract

2e8f58b737f7d27ebf8dbb9796e8a78d

Samen met Peel Energie organiseert DuurSamer Peel en Maas een informatieavond met als thema ‘Energiecontract, wat moet ik ermee?’

 | Aangepast op
Dinsdag 6 mei van 19.30 tot 21.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)

Locatie: Energie Adviescentrum, Markt 115 in Panningen
De entree is gratis.

Een belangrijk onderwerp wat veel mensen bezighoudt is het energiecontract. De energiemarkt is best ingewikkeld en onoverzichtelijk. De deskundigen van Peel Energie geven eenvoudige heldere uitleg en helpen je op weg. De avond is voor iedereen toegankelijk. Wel graag vooraf aanmelden via info@duursamerpeelenmaas.nl.

Nu is er nog tijd om je daarin te verdiepen, zodat je dat straks in de winter niet hals over kop moet doen als je huidige contract ineens heel duur blijkt te zijn. Er zijn genoeg vragen te beantwoorden: Moet je kiezen voor vaste of variabele tarieven? Hoe werken dynamische tarieven? Wat te doen nu de salderingsregeling vervalt? Is een thuis-accu interessant?

Op donderdag 1 mei geeft energiecoach Ruud Holthuis in het programma Dwars door Limburg van Omroep P&M een toelichting over deze avond.

DuurSamer Peel en Maas organiseert op maandag 16 juni een avond over gezond duurzaam voedsel en op zondag 21 september is de tweede Kijkdag in de hele gemeente.

Lees meer over:

Lees ook

Agenda

Turfstekerstocht in De Groote Peel

Staatsbosbeheer houdt een Turfstekerstocht in het Nationaal Park De Peel. Wandel in het spoor van de turfsteker.

Kal toch plat afl 1

Hoes veur 't Limburgs wil streektaal levend houden: ‘Ook in de klas mag Limburgs worden gesproken’

Het Limburgs moet een vanzelfsprekende plek krijgen in de samenleving, van de kinderopvang en het onderwijs tot de media en het dagelijks leven. Daar zet het Hoes veur ’t Limburgs zich voor in. Taalkundige Stefanie Steinhauer-Ramachers houdt zich binnen de organisatie bezig met onderzoek en kennisdeling. Ze wil onder meer laten zien welke rol de streektaal kan spelen bij de ontwikkeling van kinderen. Ze vertelt erover in het programma 'Kal toch Plat!'.

opening carnavalsseizoen

Nieuw vastelaovesseizoen wordt ingeluid voor Huis van de Gemeente

Het vastelaovesseizoen wordt op 11 november ingeschoten op het plein voor het Huis van de Gemeente in Panningen. Voor de derde keer wordt het begin van het carnavalsseizoen georganiseerd door Kiwanis Peel en Maas. Er zullen optredens zijn, er is een schirmbar en een snackwagen.

kenny

Voormalig MVC’19-speler Kenny Vestjens debuteert voor Oranje O16

Kenny Vestjens heeft zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal onder 16 jaar. De oud-jeugdspeler van MVC’19 uit Maasbree speelt tegenwoordig bij Borussia Mönchengladbach in Duitsland.

867682998_1147165551329904_8408491079413597300_n

Oud-vorst Rick van de Pasch nieuwe voorzitter CV De Graasvraeters

Rick van de Pasch is de nieuwe voorzitter van carnavalsvereniging CV De Graasvraeters uit Grashoek. Tijdens de jaarvergadering en feestavond van afgelopen zaterdag nam hij het stokje over van André Rijs, die na een termijn van drie jaar afscheid nam als voorzitter.

dok6 theater

Investeringen DOK6 wachten op onderzoek naar sociaal-cultureel centrum

De gemeente Peel en Maas wil onderzoeken welke toekomst DOK6 in Panningen kan krijgen. Daarbij wordt gekeken naar de mogelijkheden voor een sociaal-cultureel en historisch centrum. Het voorstel staat in de begroting die de gemeenteraad in november bespreekt. Een definitief besluit over eventuele investeringen in het theater en de bioscoop is nog niet genomen.