Panningen, Netherlands
Terug

Erehaag voor overleden Panningse

ccbbfb4d78408ff969c07283c03c0af7.jpg

Met een erehaag is vrijdag afscheid genomen van Pieternel Hermans. De Panningse overleed deze week aan de gevolgen van kanker. Hermans was eigenaar van verschillende winkels en werkte bij een aantal winkels in het centrum. Ondernemers in het centrum maakten een erehaag en hadden witte ballonnen bij zich om Hermans te herdenken.Haar verhaal werd opgetekend in het boek 'Veerkracht' over inwoners in coronatijd. Daarin vertelde ze dat ze ondanks haar ziekte positief wil blijven. Het verhaal was velen een inspiratie. Vorige week was Hermans nog aanwezig bij de opening van een expositie met foto's uit het boek in het VieCuri in Venlo.Pieternel Hermans is 56 jaar geworden.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

pexels-markusspiske-218445 (1).jpg

Werkzaamheden aan elektriciteitsnet in Kessel starten in mei

In Kessel starten op 11 mei werkzaamheden aan het elektriciteitsnet. Aannemer APK Energie en Water voert deze uit in opdracht van Enexis Netbeheer. Inwoners ontvangen hierover een brief van Enexis. De werkzaamheden duren naar verwachting ongeveer anderhalf jaar en worden in fases uitgevoerd.

court voetbal.jpg

Jeugd in Beringe zet zich in voor realisatie pannaveld

Een wens van de jeugd in Beringe krijgt steeds meer vorm: de aanleg van een pannaveld bij Beringe Buiten. Het initiatief ontstond vanuit leden van het JWB en sluit naadloos aan bij het doel van Beringe Buiten om inwoners samen te brengen en ideeën vanuit de gemeenschap te ondersteunen.

voetbal2.jpg

MVC’19 pakt belangrijke overwinning op Koningslust

MVC’19 heeft zondag een belangrijke en verdiende overwinning geboekt op concurrent Koningslust. Na de nederlaag tegen BEVO herstelde de ploeg zich knap en klom het weer naar de tweede plaats. MVC’19 staat nu samen met Koningslust en SJVV op 39 punten, waardoor de strijd om de nacompetitie volledig open ligt.

epica.jpg

Reuverse band Epica viert 25-jarig jubileum met concert in Carré

De symfonische metalband Epica, met roots in Reuver, viert in 2027 haar 25-jarig bestaan met een bijzonder jubileumconcert in Amsterdam. De band treedt op 29 januari 2027 op in Koninklijk Theater Carré, zo maakte ze maandag bekend.

KoningsdagPenM.jpeg

Agenda

Koningsdag in Panningen

Stichting KinderactiviteitenKepel (KacK) organiseert weer de Koningsdagactiviteiten in Panningen.

Anne en Linn skeeleren.png

Linn en Anne uit Meijel skeeleren 365 dagen naar school voor goed doel

Geen fiets, maar skeelers: voor Linn Straatman en Anne Jakobs uit Meijel is het dagelijkse kost. De twee leerlingen van het Buurtcollege hebben zichzelf een bijzondere uitdaging gesteld. In totaal 365 dagen skeeleren zij elke schooldag naar Panningen.