Panningen, Netherlands
Terug

Europees avontuur Bevo van start

eb6696d100a1ec6951f8cb4742043d73

Bevo Hc treft in de tweede ronde van de European Cup for men AS SGS Ramhat Hashron uit Israël. Komende zaterdag en zondag (23 en 24 oktober) staat Sportarena de Heuf volledig in het teken van de wedstrijden in de tweede ronde van de European Cup for men 2021, tegen de Israëlische ploeg AS SGS Ramhat Hashron.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Vanwege het behaalde resultaat in de landelijke competitie start Herpertz Bevo Hc in de tweede ronde van deze cup.

Op zaterdag 23 oktober om 16.00 uur wordt de thuiswedstrijd gespeeld, op zondag 24 oktober om 15.00 uur de uit-wedstrijd. Om praktische redenen worden beide wedstrijden in De Heuf gespeeld en reist het team niet af naar Israël.

De ploeg uit Israël speelt in de Israëlische Premier League en is sinds seizoen 2014/2015 actief in de European Cup. Het was ook gelijk in dit eerste deelnameseizoen dat ze het beste resultaat behaalden, namelijk de kwartfinale. Het jaar daarna verloren ze nipt in de derde ronde (eerste speelronde) van Aalsmeer.

De eerste deelname van Bevo Hc in de European Cup dateert van seizoen 2004/2005, de tweede speelronde is het beste resultaat wat Bevo Hc in de European Cup heeft behaald.
f358ab65f0942c4ba6fb353c9f96412e
47e71208aa36611552fde0c0c6acd09b

Lees ook

Zonnebloem aspergelunch

Tour du P&M

Aspergebrunch brengt vrijwilligers en deelnemers Zonnebloem samen in Maasbree

In het kader van de Week van de Zonnebloem genoten vrijwilligers en deelnemers van een uitgebreide aspergebrunch bij Cuisine Culinaire in Maasbree. De bijeenkomst draaide niet alleen om lekker eten, maar vooral om ontmoeting, aandacht en het tegengaan van eenzaamheid.

Baarlo drone

Miljoenen voor herinrichting Koninginnenbuurt in Baarlo

Het college van de gemeente Peel en Maas wil de komende jaren fors investeren in de Koninginnenbuurt in Baarlo. De wijk staat voor een grootschalige herinrichting waarbij zowel de openbare ruimte als het rioolstelsel worden aangepakt. Voor 2027 alleen al staat ruim 5 miljoen euro aan investeringen gepland.

extreme hitte

Extreme hitte op komst: temperaturen mogelijk richting 38 graden

Limburg maakt zich op voor een periode van extreme hitte. Het KNMI heeft vanaf woensdag code oranje afgegeven voor de provincie vanwege de aanhoudende hoge temperaturen. In de regio kunnen de temperaturen oplopen tot 35 à 38 graden. Ook ’s nachts blijft het uitzonderlijk warm.

Edward-Media IMG_5619

Brandweer blust kelderbrand in Meijel

De brandweer van Meijel heeft dinsdagavond opnieuw moeten uitrukken voor een brandmelding in het dorp. Rond 18.25 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een woningbrand aan de Paradijs.

25-6Modderdag

Agenda

IVN ModderDag in Helden gaat zeker door

Lekker verkoeling met water en modder. Kinderen kunnen weer lekker kliederen tijdens ModderDag van IVN Helden.

Kinjer-OLS schieten

Nieuwe datum: 1 juli

Kinjer-OLS verplaatst vanwege verwachte hitte

Het Kinjer-OLS in Melick gaat vrijdag 26 juni niet door. Vanwege de verwachte extreme hitte en de afgegeven weerswaarschuwing hebben Stichting OLS Melick 2026, de gemeente Roerdalen, de hulpdiensten en de OLS Federatie gezamenlijk besloten het evenement te verplaatsen naar woensdag 1 juli.