gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Fysio´s bereiden zich voor op behandeling coronapatiënten

2fe27dd942fd0a2d31c9597f68ea798f

Doorligplekken, afgenomen spierkracht en een posttraumatische stressstoornis. Het zijn zomaar wat klachten waar coronapatiënten nog lang last van kunnen hebben als ze langdurig op de intensive care (ic) hebben gelegen. Het herstel lijkt zwaarder dan in eerste instantie werd gedacht.Dat zien ze ook bij Health en Sports in onder andere Panningen, Kessel en Tegelen waar coronapatienten worden behandeld.Longschade in combinatie met het verlies aan spieren maakt dat patiënten behoorlijk verzwakt kunnen zijn. Na weken op de intensive care moet je opnieuw leren lopen, staan, zitten en soms zelfs opnieuw leren denken. Of coronapatienten helemaal de oude kunnen worden, is dan ook de vraag.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

LampionnenStMaarten

Sint Maarten optochten in de gemeente Beesel op 6 en 7 november

In Beesel organiseert SJAB Stichting Jeugd Aktie Beesel een lampionnenwandeling als een optocht en in Reuver organiseert Events4Kids een optocht.

Huis van de Gemeente plant

Peel en Maas verwacht 550.000 euro kosten voor doorstroomvoorziening in 2026

De gemeente Peel en Maas verwacht dit jaar ongeveer 550.000 euro kwijt te zijn aan de doorstroomvoorziening voor statushouders in Broekhuizenvorst. Dat blijkt uit de antwoorden van het college op vragen van de CDA-fractie. De gemeente benadrukt dat de kosten geen miljoen euro per jaar bedragen, zoals het CDA eerder aangaf.

Gemeente Beesel Reuver

Zorgen bij oppositie Beesel over voorgenomen begroting voor 2027

De gemeente Beesel heeft de begroting voor 2027 sluitend gekregen, maar dat gaat volgens twee oppositiepartijen niet zonder risico's. De VLP en de Beeselse Lijst maken zich zorgen over de financiële keuzes van het college. Vooral de verhoging van de toeristenbelasting en het gebruik van de algemene reserve roepen vragen op.

Mick Beumers Poster

Mick Beumers te gast in speciale uitzending bij De Koncurrent

Mick Beumers staat binnenkort centraal in een speciale avond bij De Koncurrent in Panningen. Naast de Panningenaar schuiven ook psychologen aan om met elkaar in gesprek te gaan over de thema’s die in zijn tweede boek 'Mijn Gevecht, Mijn Trots' aan bod komen.

katten

Honderden katten te zien tijdens wereldshow in Panningen

Honderden katten uit het binnen- en buitenland zijn te zien bij de Limbra Cat Club Wereldshow op zondag 8 november in de Sporthallen Helden in Panningen.

Afbeelding Kennismakers - liggend.jpg.rendition.1280.2048

Nieuwe podcast over lezen en taal van Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M

De nieuwe podcastserie ‘Kennismakers – Waar taal begint en lezen leeft’, een samenwerking tussen de Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M, is vanaf vrijdag 6 november te beluisteren. Luisteraars worden meegenomen in de wereld van lezen, taal en mediawijsheid.