Panningen, Netherlands
Terug

Het Knikkermuseum opent binnenkort de deuren in Museum Peel en Maas

032622ed1c00fdc24a38520289e90b88.jpg

Samen met kunstenaar Ellen Urselmann wordt er momenteel gewerkt aan een interactieve tentoonstelling in het Museum Peel en Maas. Het wordt een knikkermuseum.

 | Aangepast op
Deze expositie belicht niet alleen de geschiedenis van het knikkeren, maar biedt bezoekers ook een kijkje in de wereld van knikkers en hun toepassingen.

Van geschiedenis tot creatief hergebruik
Het knikkermuseum neemt je mee terug in de tijd en vertelt over de rijke geschiedenis van het knikkeren, met een speciale focus op Peel en Maas. Daarnaast ontdek je hoe knikkers gemaakt worden en welke toepassingen ze hebben, van kinderspel tot artistieke expressie. Een van de hoogtepunten is het werk van Ellen Urselmann. Als glaskunstenaar weet zij knikkers op een verrassende manier nieuw leven in te blazen door ze te hergebruiken in haar kunstwerken.

De exacte openingsdatum van het Knikkermuseum wordt binnenkort bekendgemaakt.

Lees meer over:

|