Panningen, Netherlands
Terug

Jasper Smit met ‘Laat me met rust’ in DOK6

jasper-smit-10-1.jpg
Foto: Hans Dunlop

Tienplussers staan op losse schroeven, en daar horen grote kleinkunstliedjes bij. Jasper Smit zingt over ouders die geen elektrische fiets kopen, over angsten voor straf van je vader, over slecht zijn op school terwijl je overal goed in bent, en over gewoon met rust gelaten willen worden.

Redactie |  | Aangepast op

Te zien in DOK6 Theater Panningen op zondag 19 april. Aanvang 16.00 uur.

Jaspers liedjes zijn gemaakt om te raken én de tongen los te maken. Wanneer het eerste verhaal uit het publiek komt, barst het hek van de dam: Iedereen herinnert zich momenten waarop ze vreselijk straf hadden kunnen krijgen.

Tweemaal genomineerd voor de Willem Wilminkprijs, levert Jasper sprankelende, eigenzinnige liedjes over belangrijke dingen in een jong leven: Vaak grappig, soms serieus en altijd goudeerlijk met een vlijmscherp randje.

Een voorstelling die tieners én ouders meeneemt! Een kaartje kun je bestellen via de website van DOK6. 
Tip: Deze voorstelling valt onder de actie kinderen tot en met 12 jaar gratis.

Lees meer over:

Lees ook

Voetbal foto.jpg

Spannende duels en belangrijke punten in slotfase competitie

Met het einde van het seizoen in zicht worden de belangen met de week groter in de regionale competities. In meerdere klassen wordt nog volop gestreden om periodetitels, promotiekansen en lijfsbehoud. Afgelopen speelronde leverde opnieuw een mix van verrassingen, teleurstellingen en cruciale overwinningen op. Zo liep Helden tegen een zure nederlaag aan, deed Reuver uitstekende zaken in de degradatiestrijd en blijft het in de vijfde klasse ongekend spannend om de bovenste plekken. Hieronder een overzicht van alle wedstrijden en ontwikkelingen.

MuziekLocatie.jpg

Agenda

Muziek op Locatie: Klaas Delrue

Muziek op Locatie verwelkomt zondag 26 april de Belgische zanger Klaas Delrue.

Bospartizanen.jpeg

Agenda

Ontdekkingstocht door bossen Baarlo: In de sporen van de Bospartizanen

Een ontdekkingstocht door de bossen van Baarlo neemt je mee terug naar het einde van de Tweede Wereldoorlog.

Anna-Viënna Oude Bekenden L1.jpg

Spel ‘Oude Bekenden’ uit Maasbree steekt grens over

Wat begon als een lokaal initiatief in de ouderenzorg in Maasbree, groeit inmiddels uit tot een spel met internationale ambities. De 21-jarige Anna-Viënna van den Broek ontwikkelde 'Oude Bekenden', een kaartspel dat herinneringen oproept en gesprekken tussen ouderen stimuleert.

Toilet.jpg

Gemeente: genoeg toiletten, maar ze zijn niet altijd goed te vinden

De gemeente Peel en Maas vindt niet dat er te weinig openbare toiletten zijn. Dat zegt het college in antwoord op vragen van PRO-raadslid Annigje Primowees.

piet gommans.png

Onderzoek naar Joodse onderduikers in Peel en Maas opnieuw gestart: “Een vergeten hoofdstuk komt boven tafel”

In de gemeente Peel en Maas is een nieuw historisch onderzoek gestart naar Joodse onderduikers, pleegkinderen en gastgezinnen uit de Tweede Wereldoorlog. Het project wil een grotendeels vergeten hoofdstuk uit de geschiedenis opnieuw in beeld brengen.