Panningen, Netherlands
Terug

John Schoeber nieuwe voorzitter Aspergegilde Limburg

0ddc774a11d51084ba93ec6445fe0d24.jpg

Jan Linssen uit Helden heeft het voorzitterschap van het Aspergegilde Limburg overgedragen. John Schoeber uit Horst is de nieuwe voorzitter.

 | Aangepast op
Jan Linssen heeft sinds zijn aantreden in 2020 een belangrijke rol gespeeld in de groei en ontwikkeling van het Aspergegilde. Onder zijn leiding transformeerde de vereniging van een lokaal initiatief naar een provinciaal platform, het Aspergegilde Limburg. Bij zijn afscheid sprak John Schoeber namens het bestuur en de leden zijn waardering uit: “We hopen dat je met trots terugkijkt op wat we samen hebben bereikt en dat je nog jaren zult genieten van ons mooie product: asperges.”

Sector
De in Horst woonachtige Schoeber groeide op op een boerderij met akker- en glastuinbouw en heeft zijn leven lang affiniteit gehad met de agrarische sector. Hij werkte jarenlang als zelfstandig ondernemer in de glastuinbouw en deed vervolgens ruime ervaring op bij veredelingsbedrijven, zowel in Nederland als internationaal. Sinds de oprichting van Aspergegilde Limburg is hij actief als bestuurslid, waar hij zich vooral richtte op het verbinden van leden en stakeholders. Als nieuwe voorzitter kijkt Schoeber ernaar uit om die lijn voort te zetten. “Ik werk graag samen met mensen en geloof in de kracht van verbinding. Samen blijven we bouwen aan een gezonde en toekomstbestendige aspergesector,” aldus Schoeber.

Ook Marco Peeters, werkzaam bij het toonaangevende aspergeveredelingsbedrijf Limgroup, versterkt vanaf nu het bestuur.

Lees meer over:

Lees ook

bibliotheek, boeken

Limburgers met laag inkomen krijgen gratis toegang tot bibliotheken

De Provincie Limburg geeft meer dan duizend inwoners met een laag inkomen gratis toegang tot de bibliotheek. Het doel is laaggeletterdheid te verminderen en mensen te helpen beter te leren lezen en schrijven.

Ambulance stock.jpg

Scooterrijders gewond bij aanrijding in Reuver

Op het kruispunt van de Broeklaan en Marialaan in Reuver zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 23.30 uur een auto en een scooter met elkaar in botsing gekomen.

Stemmen verkiezingen ai.jpg

Podcast

Terugblik op de verkiezingen in Peel en Maas

De gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas hebben een duidelijke winnaar opgeleverd. Lokaal Peel en Maas werd opnieuw de grootste partij en groeide naar twaalf zetels, twee meer dan vier jaar geleden. Daarmee ligt het initiatief voor de coalitievorming bij de partij van lijsttrekker Tijs van Lierop. In de podcast ‘P&M Kiest: Op weg naar de stembus’ blikken Bart Nelissen en Youri Buis terug op de gemeenteraadsverkiezingen.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

live.png

Baarlo dit weekend in het teken van KD Live: tributebands op podium

Dit weekend vindt de tweede editie van Kastelendorp Live plaats in De Berckt in Baarlo. Twee dagen lang staat de muziek centraal, met een line-up van tributebands.

groenling.jpg

Onderwijs

De Groenling opnieuw Klassewerkplek: team scoort 8,9 op werkgeluk

Basisschool De Groenling in Panningen heeft voor de derde keer op rij het predicaat Klassewerkplek behaald. Het keurmerk wordt toegekend aan scholen die zich onderscheiden in goed werkgeverschap en het bevorderen van werkgeluk.