gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Jongerencentrum Meijel heet 'Sjik'

2850e22da8d9d0ac7b1b0884b5ff7f5b

Het jongerencentrum in Meijel heeft de naam 'Sjik' gekregen. Bij de opening van de nieuwe ruimtes in D'n Binger werd dat vrijdagavond bekend gemaakt. ChillavondenHet nieuwe jongerencentrum is de thuisbasis van Stichting 10R Events Meijel en Jong Nederland Meijel. Zij organiseren gedurende het jaar diverse sport-, spel- en creatieve activiteiten voor jongeren van 5 t/m 16 jaar zoals spokentochten, bingo’s en chillavonden. Ook andere verenigingen en organisaties kunnen de ruimte gebruiken voor activiteiten waarbij de focus ligt op jeugdactiviteiten.Nieuwe naamInwoners van Meijel werden opgeroepen om een nieuwe naam te bedenken. Een panel, bestaande uit leden van Stichting 10R Events Meijel en Jong Nederland Meijel, koos de leukste naam. Sjik staat voor ergens plezier voor hebben. ''En dat is precies wat de bedoeling moet zijn'', aldus Joyce Schriks van 10R Events Meijel.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

f8057151576e0f6ebe655fb5300e3e8e
b925b0f1455e25d0ce7cadfad5ea3523
b7a871673d8ab9e71b8a7b962656e510

Lees ook

Huis van de Gemeente plant

Peel en Maas verwacht 550.000 euro kosten voor doorstroomvoorziening in 2026

De gemeente Peel en Maas verwacht dit jaar ongeveer 550.000 euro kwijt te zijn aan de doorstroomvoorziening voor statushouders in Broekhuizenvorst. Dat blijkt uit de antwoorden van het college op vragen van de CDA-fractie. De gemeente benadrukt dat de kosten geen miljoen euro per jaar bedragen, zoals het CDA eerder aangaf.

Gemeente Beesel Reuver

Zorgen bij oppositie Beesel over voorgenomen begroting voor 2027

De gemeente Beesel heeft de begroting voor 2027 sluitend gekregen, maar dat gaat volgens twee oppositiepartijen niet zonder risico's. De VLP en de Beeselse Lijst maken zich zorgen over de financiële keuzes van het college. Vooral de verhoging van de toeristenbelasting en het gebruik van de algemene reserve roepen vragen op.

Mick Beumers Poster

Mick Beumers te gast in speciale uitzending bij De Koncurrent

Mick Beumers staat binnenkort centraal in een speciale avond bij De Koncurrent in Panningen. Naast de Panningenaar schuiven ook psychologen aan om met elkaar in gesprek te gaan over de thema’s die in zijn tweede boek 'Mijn Gevecht, Mijn Trots' aan bod komen.

katten

Honderden katten te zien tijdens wereldshow in Panningen

Honderden katten uit het binnen- en buitenland zijn te zien bij de Limbra Cat Club Wereldshow op zondag 8 november in de Sporthallen Helden in Panningen.

Afbeelding Kennismakers - liggend.jpg.rendition.1280.2048

Nieuwe podcast over lezen en taal van Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M

De nieuwe podcastserie ‘Kennismakers – Waar taal begint en lezen leeft’, een samenwerking tussen de Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M, is vanaf vrijdag 6 november te beluisteren. Luisteraars worden meegenomen in de wereld van lezen, taal en mediawijsheid.

Perry van Neerven biertje

Perry van Neerven brouwt speciaal biertje na honderdste kuur tegen ziekte van Kahler

Perry van Neerven uit Kessel-Eik heeft een bijzondere mijlpaal bereikt. Na zijn honderdste kuur tegen de ziekte van Kahler brouwde hij samen met vrienden een speciaal biertje: de ‘Struise Lena’. Met het bier bedankt hij zijn behandelaars bij VieCuri voor de zorg en de behandeling die hem al jarenlang extra tijd geeft.