Panningen, Netherlands
Terug

Joost Spijkers met muzikale voorstelling in DOK6

99d25765e1675aaefddbbc68939ae1b2

Bereid je voor op een onvergetelijke avond vol muziek, theater en emotie met Joost Spijkers in zijn nieuwste voorstelling SPIJKERPALEIS.

 | Aangepast op
Joost Spijkers (bekend van de Ashton Brothers) brengt vrijdag 10 januari dit unieke spektakel naar het podium van DOK6 Theater, waar melancholie, romantiek en humor samenkomen in een fascinerend spiegelpaleis.

Joost zingt, speelt, danst en vertelt. Geniet van zijn bekroonde talent, onvergetelijke melodieën en de diepgaande emoties van SPIJKERPALEIS. Een voorstelling die niet alleen ontroert maar ook de levenslust viert.

Laat je betoveren door de unieke wereld van Joost Spijkers. Een kaartje kun je bestellen via de website van DOK6. Aanvang 20.15 uur.

Een muzikaal en theatraal spektakel dat de grenzen van theaterconcerten overstijgt. Titus Tiel Groenestege is de regisseur, de teksten zijn opnieuw van Peer Wittenbols. De sfeervolle muziek, soms weemoedig, dan weer uitbundig, bestaat uit bewerkingen van eeuwenoude traditionals en nieuw geschreven composities van Arend Niks, Stanislav Mitrović, Andreas Suntrop en Joost Spijkers.

Lees meer over:

Lees ook

f9ea9836-7f3c-4388-98d0-45ca192524da

Lilian Nijskens pakt NK-zilver op 100 meter in Vught

Atlete Lilian Nijskens uit Grashoek heeft zaterdag 6 juni tijdens het NK Masters Atletiek in Vught een zilveren medaille veroverd op de 100 meter bij de vrouwen 60+. Met een tijd van 14,95 seconden bleef zij opnieuw onder de grens van 15 seconden.

Piuspark Toekomstvisie

Gemeenteraad beslist eind juni over extra krediet voor afronding Pius Park

De gemeenteraad van Peel en Maas buigt zich op 30 juni over een voorstel om ruim 1,1 miljoen euro extra beschikbaar te stellen voor de verdere ontwikkeling van Pius Park in Panningen. Met het aanvullende krediet wil de gemeente zowel de lopende werkzaamheden uit fase 2 afronden als onderdelen van fase 3 van het gebiedsplan uitvoeren.

Piet Janssen 90

90-jarige Piet Janssen al 36 jaar vaste kracht op sportpark van VV Koningslust

Iedere donderdagmiddag is hij trouw aanwezig op het sportcomplex van VV Koningslust: de 90-jarige Piet Janssen. Samen met een groep vrijwilligers zorgt hij al tientallen jaren voor het onderhoud van de accommodatie. Inmiddels maakt hij al ruim 36 jaar deel uit van de onderhoudsploeg van de voetbalclub.

TheaterShizzle

Theatershizzle brengt eerste voorstelling naar DOK6 Theater

Wat is nog écht in een wereld vol sociale media, kunstmatige intelligentie en digitale prikkels? Met die vraag neemt theatergroep Theatershizzle het publiek mee in de voorstelling ‘Het duurt maar even’, die op woensdag 1 juli 2026 te zien is in DOK6 Theater.

IMG-20260428-WA0006

Podcast

Podcast over Baron Frits duikt in roerige geschiedenis van Kessel

In de podcast 'Gezichten achter de geschiedenis' staat deze keer het bijzondere levensverhaal centraal van Baron Frits, de laatste adellijke bewoner van Kasteel De Keverberg in Kessel. Te gast is schrijfster en biograaf Annemarie Staaks, die al jaren onderzoek doet naar de intrigerende edelman.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.