Panningen, Netherlands

Kerststallen gezocht voor Kribkes-/Lichtjestocht 2025 in Reuver

De voorbereidingen voor de jaarlijkse Kribkes-/Lichtjestocht in Reuver zijn alweer in volle gang. De organisatie wil ook dit jaar weer iets nieuws toevoegen aan de populaire wandelroute, zodat het voor deelnemers een verrassende en sfeervolle ervaring blijft.
De redactie | 30 oktober 2025 13:30 | Aangepast op 30 oktober 2025 13:25
Voor de editie van 2025 doet het Kernoverleg Reuver daarom een oproep aan inwoners: ‘wie heeft er nog een kerststal die een tweede leven verdient?’ De organisatie wil de route aankleden met kerststallen van allerlei formaten, om zo extra warmte en sfeer te brengen in de donkere decembermaand.

Contact
Heb je op zolder nog een kerststal die gezien mag worden, maar die je zelf niet meer gebruikt? En kun je die missen, wetende dat hij een mooie plek krijgt langs de wandelroute? Stuur dan een e-mail naar info@kernoverlegreuver.nl met je telefoonnummer. Er wordt dan een afspraak gemaakt om de kerststal op te halen. Dat kan ook in december, wanneer de kerstspullen weer van zolder komen.

Geliefde traditie
Wie op vrijdag 13 december de tocht mee wandelt, kan onderweg zelfs op zoek gaan naar zijn of haar eigen kerststal. “Hoe leuk is dat?”, aldus de organisatie.

De Kribkes-/Lichtjestocht is inmiddels een geliefde traditie geworden in Reuver, waarbij bewoners en bezoekers samen genieten van verlichte straten, sfeervolle muziek en bijzondere kersttaferelen.

Lees meer over:

Kribkesroute|Kerstmis|

Lees ook

Recordaantal deelnemers aan Kribkesroute Meijel

De Kribkesroute Meijel noteert dit jaar een recordaantal deelnemers. Voor de lustrumeditie zijn 88 k...

Wie verdient volgens jou een hart onder de riem?

Bij Ut P&M Hoés zetten we deze kerstperiode mensen in het zonnetje die dat echt verdienen. Ken jij i...

Christmas Truckrun zoekt verkeersregelaars

Zaterdagavond 20 december zal een bonte stoet van versierde vrachtwagens door enkele kernen van de g...

Sfeervolle verlichting in Reuver en Bösdael tijdens donkere dagen

Nu de wintertijd is ingegaan en het ’s avonds weer eerder donker wordt, brengt het Kernoverleg Reuve...

Kerstfiguren uit 1988 in ere hersteld en te bewonderen in Kesselse kerk

In de parochiekerk in Kessel is de unieke kerstgroep uit 1988 te bewonderen. Vrijwilligster Mia Verv...

Op 45 adressen ‘Kribkes Kiéhke’ in Helden: “Ze zijn heel divers”

Stro, kerstbeeldjes en zelfs een filmpje. Tijdens ‘Kribkes Kiéhke’, georganiseerd door Stichting Bla...