Panningen, Netherlands
Terug

Kobe Serras vertrekt bij Bevo Hc

255fe024ad7f5e91085c4f92cab552a8

De Belgische handbalspeler Kobe Serras vertrekt na vijf seizoenen bij Bevo Hc. Hij gaat volgend seizoen voor Hubo Handbal in Hasselt spelen.

 | Aangepast op
Serras zegt dat hij blij is om terug te keren naar België, omdat zijn familie en vrienden daar dichtbij wonen. "Ik ben 5 jaar geleden dankzij Jo Smeets als rookie bij Bevo beland. Hier heb ik vijf ongelofelijk leerrijke en vooral leuke jaren beleefd. Na vijf jaar, merkte ik dat ik toe was aan een nieuwe uitdaging. Deze hoop ik bij Hubo Handbal te vinden", zo zegt de speler. "Maar eerst nog focussen op Bevo en het seizoen goed afronden", aldus Serras.

Komend weekend
Nu de overeenkomst met Hubo Handbal is afgerond wil Serras zich weer volledig op Bevo concentreren. Dit weekend speelt Serras met Bevo tegen zijn nieuwe club.

Lees meer over:

|

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.