Panningen, Netherlands
Terug

Koninklijke Onderscheiding voor Leo Mouës

efcfcea0ba6d49400d734d3ad3d364a0

Burgemeester Wilma Delissen heeft zondag de Koninklijke Onderscheiding Ridder in de Orde van Oranje-Nassau uitgereikt aan Leo Mouës (82) uit Panningen. Mouës heeft zich 63 jaar ingezet voor de samenleving. Als actief lid van de Congregatie der Missie bij de Lazaristen in Nederland (1957-2020) maakte hij zich verdienstelijk in de binnenlanden van Guatemala.In 1964 werd hij benoemd als pastoor van San Juan en de omliggende 20 parochies. Vanaf 1976 tot 1988 was hij als kapelaan en later als pastoor werkzaam bij de parochie Vincentius a Paulo in Eindhoven. De heer Mouës is als econoom, missieprocurator en lid van het bestuur betrokken bij de Lazaristen in Panningen. Daarnaast verzorgde hij de kerkdiensten en de stervensbegeleiding bij Sint Joseph Wonen en Zorg (1998-1999) in Meijel. Naast zijn betaalde baan bij het Ziekenhuis VieCurie in Venlo als ziekenhuispastoor verzorgde hij de lessen verbonden aan het dopen, huwelijken en uitvaarten. (1988-1999).

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.