Panningen, Netherlands
Terug

Kroegbaas Dotje: 'Ik wil geen politieagent meer spelen'

a989e28e6aa75fb4370f077cea633687

Café Dotje start vanaf komend weekend met het afnemen van toegangstesten. Dat laat eigenaar Martijn Horsten weten aan Omroep P&M. Cafébezoekers moeten een negatieve coronatest laten zien of kunnen aantonen dat ze gevaccineerd zijn.De kroegbaas voelt zich meer politieagent dan kastelein en gaat daarom over tot deze maatregel.Geen fan"Ik ben geen fan van toegangstesten. Ik had nooit gedacht dat ik mensen pas toegang zou geven wanneer ze getest zouden zijn, maar het gaat er toch van komen." Horsten ziet dat de jeugd uit wil gaan en dat het hanteren van de 1,5 meter regel lastig is. "De regeltjes, daar zijn we onderhand wel klaar mee", zo laat de eigenaar van Dotje weten.Klaar mee"We doen ons best om de regels te handhaven, maar na een bepaalde tijd is dat niet meer te doen. Ik ben er klaar mee om de mensen te zeggen wat ze wel en niet mogen doen. Ik wil gewoon mijn zaak runnen zoals ik die begonnen ben." Sinds enkele weken is het feestcafé weer open, nadat de deuren bijna een jaar lang vanwege de coronamaatregelen waren gesloten.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

e0487c98f49e79853a4785ca2425b5a5

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.