Panningen, Netherlands
Terug

Limburg Liner scheurt door Oost-Europa

839143d0f156d899253caaad8206682f

Zeven jongeren uit Peel en Maas en Blerick scheuren de komende week met hun gepimpte auto's door Oost-Europa. Een van de auto's is een afgeleide van de Limburg Liner, de bus van Arriva. ''Met de Limburgse vlag en het lijnnummer op de auto laten we weten dat we trots zijn op onze provincie'', zo vertelt Guus Joosten. Hij is een van de zeven twintigers die meegaat op de toertocht.  CarbagerunEigenlijk werden de auto's gepimpt voor de carbagerun. Jaarlijks doen daar 300 teams aan mee. Het is een straatralley waar het niet gaat om snelheid of tijd, maar wel creativiteit. Bij de run krijgen de deelnemers elke dag krijg je opdrachten mee waarmee ze punten kunnen scoren en het team met de meeste punten aan het einde van de week wint. ''De opdrachten variëren, maar zijn wel gek. Een van de gekste opdrachten is volgens Robert Nijssen het laten bakken van een stokbrood. ''Het team dat het langste stokbrood bakt, wint de opdracht. Dat maakt deze ralley erg leuk.'' Door het coronavirus kon het evenement, dat dit jaar in Montenegro zou plaatsvinden, niet doorgaan. Toch besloten de jongeren om op pad te gaan. Vanaf zaterdag maken ze een tocht door Oostenrijk, Slovenië en Kroatië.VriendenTwee jaar geleden ontmoette Robert de Panningse deelnemers. Vanaf die tijd is er een vriendschap ontstaan. Nu de carbagerun niet doorgaat, gaan ze samen op reis. Met aan het einde van de vakantie een duik in het Gardameer. Job Verheijen kijkt er naar uit. ''Na een week rijden, zullen we dat wel nodig hebben.''Wilde oostenDe groep vertrekt zaterdag op reis, die een week duurt. Robert Nijssen is blij dat ze snel de grens over gaan. ''Vorig jaar waren we in Polen en Tsjechië. Ik noem het altijd het 'wilde oosten'. Daar mag alles. De politie stak daar zelfs de duimen op. Snel de grens over en kilometers maken.''

Bart Nelissen |  | Aangepast op

73bfa14959e4eb5dde8524f5fd9289f1

Lees ook

761792001_1050104634066826_4776172806321633373_n

Organisatie kijkt tevreden terug op zonnige editie van de Ossefeesten

De organisatie van de Ossefeesten in Maasbree kijkt terug op een geslaagde editie. Het zonnige weer, de vernieuwde opzet en een gevarieerd programma zorgden het hele weekend voor veel bezoekers en een gezellige sfeer op het feestterrein.

Baby in het Geboortecentrum in VieCuri Venlo

Agenda

VieCuri Voorlichtingsavond voor aanstaande ouders over zwangerschap en bevallen

VieCuri Medisch Centrum organiseert voor aanstaande ouders een voorlichtingsavond over zwangerschap en bevallen in samenwerking met (eerstelijns) verloskundigen en kraamzorgorganisaties.

Borstvoeding

Agenda

VieCuri Voorlichtingsavond over borstvoeding

VieCuri Medisch Centrum organiseert een gratis voorlichtingsavond over borstvoeding.

RundjeKoeberg

Agenda

Rundje Koeberg Helden

Bij Rundje Koeberg kun je elke tweede zondag van de maand hardlopen, wandelen of fietsen rondom de omgeving van de Koeberg.

763112060_1067512488954018_4474436447529994570_n

Brandweerkorpsen uit Peel en Maas ingezet bij grote natuurbrand Oostrum

Brandweerkorpsen uit de gemeente Peel en Maas zijn maandag ingezet bij de bestrijding van de grote natuurbrand in natuurgebied De Rosmolen bij Oostrum. De brandweer heeft groots opgeschaald vanwege de snelle uitbreiding van het vuur. Korpsen uit de hele Veiligheidsregio Limburg-Noord, waaronder uit Peel en Maas, helpen mee om de brand onder controle te krijgen.

Paardensport ruiter stock

EquiSanto vestigt zich in voormalig café Drieneke in Maasbree

Aan de Dorpsstraat 34a in Maasbree opent binnenkort EquiSanto, een nieuwe winkel voor paarden-, ruiter- en outdoorliefhebbers. Het pand, dat jarenlang bekend was als café Drieneke, krijgt daarmee opnieuw een bestemming.