Panningen, Netherlands
Terug

Limburgse Jeugdkampioenschappen 2025 voor Buutterednen, Dans en Parodie

62a770ecede4e6b76e00d18244db46db

De Limburgse Vereniging van Karnavals Artiesten (LVKA) organiseert bij voldoende deelname, voor de 53ste keer de Limburgse Jeugdkampioenschappen voor buutterednen, dans en parodie.

 | Aangepast op

De Limburgse Vereniging van Karnavals Artiesten (LVKA) organiseert bij voldoende deelname, voor de 53ste keer de Limburgse Jeugdkampioenschappen voor buutterednen, dans en parodie (ook voor duo's, trio's enz) op zaterdag 22 februari 2025.
Meisjes en jongens tot en met 17 jaar kunnen dan met buut, dans of parodie aan het Limburgse publiek laten zien, welke talenten er op dit gebied in de Limburgse karnavalswereld zijn.

Voor de buut zijn er twee Limburgse Jeugdkampioenschappen: Een kampioenschap voor iedereen tot en met groep 8 van de basisschool, het ‘Limburgs Jeugd Buuttekampioensjap’ en een kampioenschap voor iedereen in het voortgezet onderwijs tot en met 17 jaar, het ‘Limburgs Jóngere Buuttekampioensjap’.  

Een deskundige jury maakt na afloop bekend welke deelnemers zich Limburgs Jeugd/Jóngerekampioen 2025 mogen noemen.
Elke deelnemer of deelneemster ontvangt een oorkonde en een persoonlijk aandenken voor zijn of haar optreden op deze middag en voor de winnaars zijn bekers beschikbaar gesteld.
De kampioenschappen worden gehouden in Zaal Mirage, Stationsstraat 7 te Susteren.

Jongens en meisjes die willen meedoen of mensen die meer informatie willen, kunnen contact opnemen met onderstaand telefoonnummer.
Aanmelding voor deelname kan tot en met zaterdag 15 februari bij: Secretariaat LVKA Paul Maassen, Hussenbergstraat 76 Geulle; 043-364 74 86 of via mail:
maassen76@home.nl .

Lees meer over:

Lees ook

Edward-Media IMG_5619

Brandweer blust kelderbrand in Meijel

De brandweer van Meijel heeft dinsdagavond opnieuw moeten uitrukken voor een brandmelding in het dorp. Rond 18.25 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een woningbrand aan de Paradijs.

25-6Modderdag

Agenda

IVN ModderDag in Helden gaat zeker door

Lekker verkoeling met water en modder. Kinderen kunnen weer lekker kliederen tijdens ModderDag van IVN Helden.

Kinjer-OLS schieten

Nieuwe datum: 1 juli

Kinjer-OLS verplaatst vanwege verwachte hitte

Het Kinjer-OLS in Melick gaat vrijdag 26 juni niet door. Vanwege de verwachte extreme hitte en de afgegeven weerswaarschuwing hebben Stichting OLS Melick 2026, de gemeente Roerdalen, de hulpdiensten en de OLS Federatie gezamenlijk besloten het evenement te verplaatsen naar woensdag 1 juli.

Brandweer ai

Schuurbrand in Meijel snel onder controle, woning blijft onbeschadigd

Bij een schuur aan de Vieruitersten in Meijel is dinsdagmiddag brand uitgebroken. De melding kwam rond 14.45 uur bij de hulpdiensten binnen.

Zingen is leuk en gezond 1

Zingen verbindt, troost en maakt gelukkig: “Met hart en ziel”

Of het nu gaat om een mannenkoor, een gemengd koor of een zangvereniging: voor de leden van de koren in de regio betekent zingen veel meer dan alleen muziek maken. Het brengt ontspanning, vriendschap, saamhorigheid en biedt zelfs steun in moeilijke periodes van het leven. Dat vertellen leden van Maas en Neergalm, Bel Canto, Con Amore en het Meijels Mannenkoor.

Noah WK-shirts

Messi, Havertz en Ueda: ontwerp van Meijelse Noah prijkt op WK-shirts

Terwijl de ogen van de voetbalwereld gericht zijn op het wereldkampioenschap, loopt er in vrijwel iedere wedstrijd een stukje Meijel over het veld. De 26-jarige ontwerpster Noah uit Meijel werkte de afgelopen jaren voor sportmerk Adidas mee aan de ontwikkeling van de WK-shirts van 25 deelnemende landen. Ook de shirts van de scheidsrechters dragen haar handtekening. Van Argentinië en Duitsland tot Japan en Mexico: overal op het toernooi zijn haar ontwerpen terug te zien.