gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Link brandstichting Poolse winkel met Brabantse aanslag

f1cc97651a5184b013a9b374b1d344ba

Er is een link tussen de brandstichting bij de Poolse supermarkt in Panningen en een Brabantse winkel waar eerder een aanslag werd gepleegd. Dat schrijft Omroep Brabant op basis van eigen onderzoek. LinkDe eigenaar van de zaak aan het Pastoor Huijbenplein heeft namelijk ook een winkel in Oss, die hij tot vorig jaar samen met de eigenaar van een winkel in Heeswijk-Dinther runde. De laatstgenoemde winkel werd in december vorig jaar verwoest door explosieven.SteekvlammenVandalen probeerden de winkel in Panningen afgelopen zaterdag iets na 3.30 uur in brand te steken. Er brak een kleine brand uit aan de buitenkant van het pand. De brandweer bluste de brand. Een duo zou vlak nadat er steekvlammen waren te zien zijn gevlucht op een scooter. Er is nog niemand aangehouden.Lees ook: Politie extra alert na brand Poolse supermarktDoelwitHet is niet de eerste keer dat de winkel doelwit was van vernielingen. Op 3 juni werd een steen door de ruit gegooid en op 11 juni vond er een poging tot brandstichting plaats. Sindsdien hielden agenten al een oogje in het zeil. De politie zegt na het recente voorval extra alert te zijn. Centrummanager Jan Bouten maakt zich geen zorgen over de veiligheid van het centrum.In het onderzoek wordt gekeken of er een verband is tussen de aanslagen die vorig jaar en dit jaar op verschillende Poolse winkels in Brabant en Noord- en Zuid-Holland werden gepleegd. 

Deborah Parren |  | Aangepast op
7b4638aecc679e327f3ebea55fab26db

Lees ook

Huis van de Gemeente plant

Peel en Maas verwacht 550.000 euro kosten voor doorstroomvoorziening in 2026

De gemeente Peel en Maas verwacht dit jaar ongeveer 550.000 euro kwijt te zijn aan de doorstroomvoorziening voor statushouders in Broekhuizenvorst. Dat blijkt uit de antwoorden van het college op vragen van de CDA-fractie. De gemeente benadrukt dat de kosten geen miljoen euro per jaar bedragen, zoals het CDA eerder aangaf.

Gemeente Beesel Reuver

Zorgen bij oppositie Beesel over voorgenomen begroting voor 2027

De gemeente Beesel heeft de begroting voor 2027 sluitend gekregen, maar dat gaat volgens twee oppositiepartijen niet zonder risico's. De VLP en de Beeselse Lijst maken zich zorgen over de financiële keuzes van het college. Vooral de verhoging van de toeristenbelasting en het gebruik van de algemene reserve roepen vragen op.

Mick Beumers Poster

Mick Beumers te gast in speciale uitzending bij De Koncurrent

Mick Beumers staat binnenkort centraal in een speciale avond bij De Koncurrent in Panningen. Naast de Panningenaar schuiven ook psychologen aan om met elkaar in gesprek te gaan over de thema’s die in zijn tweede boek 'Mijn Gevecht, Mijn Trots' aan bod komen.

katten

Honderden katten te zien tijdens wereldshow in Panningen

Honderden katten uit het binnen- en buitenland zijn te zien bij de Limbra Cat Club Wereldshow op zondag 8 november in de Sporthallen Helden in Panningen.

Afbeelding Kennismakers - liggend.jpg.rendition.1280.2048

Nieuwe podcast over lezen en taal van Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M

De nieuwe podcastserie ‘Kennismakers – Waar taal begint en lezen leeft’, een samenwerking tussen de Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M, is vanaf vrijdag 6 november te beluisteren. Luisteraars worden meegenomen in de wereld van lezen, taal en mediawijsheid.

Perry van Neerven biertje

Perry van Neerven brouwt speciaal biertje na honderdste kuur tegen ziekte van Kahler

Perry van Neerven uit Kessel-Eik heeft een bijzondere mijlpaal bereikt. Na zijn honderdste kuur tegen de ziekte van Kahler brouwde hij samen met vrienden een speciaal biertje: de ‘Struise Lena’. Met het bier bedankt hij zijn behandelaars bij VieCuri voor de zorg en de behandeling die hem al jarenlang extra tijd geeft.