Er gaan vier volle supportersbussen mee naar de finale in Almere. Een dj zal tijdens de lange rit van 2,5 uur al vroeg de stemming hoog houden met Limburgse knallers. Er woden trommels, vlaggen, klappers, toeters en bellen mee vervoerd. De toeschouwers gaan eerst naar de wedstrijd van de Venlose dames kijken, die ook om de bekerwinst strijden.
Bevo heeft een rustig programma gehad voor de bekerfinale. Zo waren er twee weken geen officiële wedstrijden voor de handbalclub. “We hebben de laatste anderhalve week wel nodig gehad om alle pijntjes te verhelpen”, vertelt coach Hans van Dijk. “Er zijn wel wat pijntjes, maar we hebben dan ook vijf wedstrijden in tweeënhalve week gespeeld.” Die wedstrijden werden wel allemaal gewonnen. “Dat is goed voor het vertrouwen."
Van Dijk ziet de bekerfinale met vertrouwen tegemoet. “Het wordt 31-30. Ik kan wel zeggen dat het 63-3 wordt, maar daar geloof ik niet in. Het zal een spannende wedstrijd worden. We zullen hem over de streep trekken”, sluit de coach af.
De bekerfinale wordt zaterdag om 16:00 uur gespeeld en live uitgezonden op Omroep P&M TV. Om 15:30 uur wordt vanuit Panningen voorbeschouwd op de wedstrijd.