Tijdens het Zomerparkfeest van deze zomer in Venlo stond de band na dertien jaar stilte weer op het podium, als verrassingsact na de reguliere show van Frans Pollux. Sinds 2009 stond de groep niet meer op het podium en werd er geen muziek meer gemaakt.
Nu keert de groep terug. Locatie wordt De Gouden Tijger, een plek waar de band veel geschiedenis heeft. Ze stonden daar vaak op het podium – toen het nog Baer de Woers heette – en namen ze daar ook hun live-album ‘11’ op.
Hald mich ´s vas
Neet oét Lottum bestond van 1995 tot 2009 en speelde in die periode op veel plekken. Ze namen zes albums op, waarmee ze ook met regelmaat te horen waren op de landelijke radio. Hun bekendste liedje, Hald mich ’s vas, staat al vijftien jaar in de Top 2000 en werd vorig jaar door L1 uitgeroepen tot mooiste Limburgse liedje.
Laatste bezetting
Roy Grutters uit Maasbree speelde eerder ook in de band, maar hij zal niet op het podium staan. De band gaat spelen in de laatste bezetting, met Bjorn Schamp op toetsen en accordeon.
De optredens zijn op vrijdag 6 januari, zaterdag 7 januari en vrijdag 13 januari.