Panningen, Netherlands
Terug

Nieuwe straat in Beesel vernoemd naar Duitse partnergemeente Brüggen

eed5229c221128ac4b35c9d6a30fd083.jpg

De gemeenteraad van Beesel heeft besloten om een nieuwe straat te vernoemen naar de buurgemeente Brüggen. Het voorstel werd ingediend door de fracties Beeselse Lijst, VLP en CDA en werd unaniem aangenomen.

 | Aangepast op
Met deze straatnaam wil de gemeente het bestaande strategische partnerschap met de Duitse buurgemeente Brüggen onderstrepen. Tot op heden is er in Beesel nog geen straat die naar Brüggen is vernoemd, terwijl diverse wegen al verwijzen naar buurgemeenten of eigen kernen.

 Volgens de fracties sluit de nieuwe straatnaam goed aan bij de samenwerking met Brüggen en bij de woonvisie van Beesel, waarin de bouw van circa 500 nieuwe woningen in de komende periode wordt voorzien. De beslissing betekent dat een van de nieuwe straten een officiële naam krijgt die de verbinding met Brüggen symboliseert.

Lees ook

24-4Stichting de Springer - Hollandse avond.jpg

Agenda

Discoavond voor mensen met beperking

Stichting De Springer organiseert een Hollandse avond voor mensen met een beperking op vrijdag 24 april.

Banenmarkt 2026.png

Banenmarkt trekt zoekers en twijfelaars: “Je moet jezelf blijven ontwikkelen”

In het gemeentehuis vond woensdag weer de jaarlijkse banenmarkt plaats. Werkzoekenden kregen vier uur de tijd om zich te oriënteren tussen meer dan 400 vacatures van in totaal veertig bedrijven en organisaties. Sectoren als zorg, bouw, techniek, metaal en industrie waren ruim vertegenwoordigd.

zebra.jpg

Rijksweg in Reuver tijdelijk afgesloten voor aanleg zebrapad bij Passage

De Rijksweg in Reuver is woensdag 22 april tijdelijk afgesloten vanwege werkzaamheden. De afsluiting geldt van 07.00 tot 17.00 uur tussen de Stationsstraat en de Pastoor Vranckenlaan.

TheaterShizzle.png

TheaterShizzle debuteert met eigenzinnige voorstelling in Panningen

Een nieuwe theatergroep dient zich aan in Panningen. TheaterShizzle - bestaande uit Leon en Danielle Tillemans, Mira Keizer en Reimke Knapen - brengt op vrijdag 24 april hun allereerste voorstelling op de planken. De productie is te zien in GIPA Kunsthal.

IVNroodharige wespbij.jpg

Agenda

IVN Lezing: Bijen belangrijke bestuivers

IVN Meijel organiseert een lezing over biodiversiteit met als titel: Bijen belangrijke bestuivers.

Traumahelikopter stock.jpg

Vrouw gewond na val van paard in Meijels bosgebied, traumahelikopter opgeroepen

In het buitengebied van Meijel is donderdagochtend een vrouw gewond geraakt nadat zij van een paard was gevallen. Dat gebeurde aan de Vieruitersten, midden in een bosgebied.