Panningen, Netherlands
Terug

Ook dit is Peel en Maas: Samen voor plezier en saamhorigheid bij KVW Helden

3af0501e5b3dc98c74ed0cc6635f6f93

KVW Helden is al jarenlang een bron van plezier en verbondenheid voor zowel kinderen als vrijwilligers in het dorp. In ‘Ook dit is Peel en Maas’ nemen we een kijkje bij het evenement voor de Heldense jeugd.

 | Aangepast op
Een van de drijvende krachten achter dit succes is de ‘Pinkcrew’, waar Karin Deckers deel van uitmaakt. Met passie en energie zorgt zij samen met haar team voor de opening, sluiting en de verhaallijn van het evenement. "Ik doe dit nu al een heel aantal jaren. Elk jaar is een feestje. Ik krijg hier zoveel energie van," vertelt Karin enthousiast. Het improviseren speelt een grote rol, omdat er tijdens zo'n week vaak onverwachte dingen gebeuren. "Bijvoorbeeld wanneer we iedereen naar binnen moeten loodsen, wanneer het gaat regenen," voegt ze toe.

Modderdag als hoogtepunt
De kinderen kijken vooral uit naar de modderdag, wanneer ze helemaal vies mogen worden. Het is een vast onderdeel van de week waar jong en oud ieder jaar naar uitkijkt. Naast de modderdag zijn er tal van andere activiteiten die veel in trek zijn. Zo mochten de kinderen lasergamen in Switch in Helden en werd er een videoclip opgenomen. Buiten werd er met graffiti gespoten, wat ook een groot succes bleek.

De betrokkenheid van de vele vrijwilligers, die zich ieder jaar weer inzetten voor de organisatie en begeleiding van de activiteiten, is een krachtig voorbeeld van hoe een klein dorp groot kan zijn in saamhorigheid. Samen zorgen we ervoor dat de kinderen een onvergetelijke tijd hebben, terwijl we tegelijkertijd de banden binnen de gemeenschap versterken.

Lees ook

23-6IVNAkkerhommel

Agenda

IVN Helden e.o. Presentatie over bijen, wespen en hommels

IVN Helden houdt een presentatie over bijen, wespen en hommels op dinsdag 23 juni om 19.30 uur in het IVN-gebouw, Aan de Koeberg 11 in Helden.

21-6ParkhofSwalmen

Agenda

Open Dag Parkhof Swalmen

Parkhof Swalmen aan de Beeselseweg 6 te Swalmen is weer open op zondag 21 en zondag 28 juni tussen 11.00 en 17.00 uur.

savelbergrun

Savelbergrun viert 25-jarig jubileum met tientallen zijspannen en honderden glimlachen

Het geluid van ronkende motoren galmde zaterdag door Peel en Maas tijdens de 25e editie van de Savelbergrun. Zo'n zeventig zijspannen trokken eropuit met bewoners van Savelberg, terwijl langs de route familieleden, vrijwilligers en inwoners klaarstonden om de deelnemers enthousiast toe te zwaaien.

roy vriens

Roy Vriens Nederlands kampioen op marimba

Roy Vriens uit Meijel heeft zaterdag de titel Nederlands kampioen veroverd tijdens de Nederlandse Kampioenschappen voor Solisten en Kleine Ensembles in Maarheeze. De slagwerker van harmonie Meijel behaalde met zijn marimba-optreden 95 punten en eindigde daarmee als beste in de eerste divisie.

Brandweer ai

Woningbrand aan Bokshout in Baarlo

In een woning aan de Bokshout in Baarlo is zaterdagavond rond 23.00 uur brand uitgebroken. De brandweer werd met spoed gealarmeerd om het vuur te bestrijden. Over de oorzaak van de brand is op dit moment nog niets bekend.

meeuwsi

Na bijna 60 jaar valt doek voor Meeuwis in Meijel

Een begrip in Meijel verdwijnt uit het straatbeeld. Meeuwis Schoenen-Mode-Sport sluit na bijna zestig jaar definitief de deuren. Het familiebedrijf maakte bekend dat op dinsdag 16 juni de opheffingsverkoop van start gaat.