Panningen, Netherlands
Terug

Op deze plek wordt er het meest geflitst in Peel en Maas

e96246f603f965bc2fc21d4a61a858d8.jpg

Iedereen erkent het nut ervan maar heeft er ook een bloedhekel aan: de flitspaal. Ook Peel en Maas is ‘gezegend’ met flitspalen die de kassa van de overheid deden rinkelen.

 | Aangepast op
In onze gemeente staan drie vaste flitspalen: op de Rijksweg in Kessel-Eik (2) en op Napoleonsbaan in Baarlo (1).

De flitspalen aan de Rijksweg leveren niet zo veel op, maar die aan de Napoleonsbaan haalt duizenden euro’s binnen. In de periode van januari tot en met april werden in totaal 765 boetes uitgeschreven door de camera aan de Napoleonsbaan.

Afname
Overigens zijn in dezelfde periode in 2022 meer flitsboetes uitgedeeld dan in de eerste vier maanden van dit jaar. De paal flitste van 1 januari tot eind april van vorig jaar 810 keer.