Panningen, Netherlands
Terug

Oppe Koffie per 1 februari overgenomen door Gert-Jan Altink

d93ca7935c5c1e37dfae97665b207f00.jpg

Per 1 februari wordt Oppe Koffie in Meijel overgenomen door Gert-Jan Altink, eigenaar van Op de Mózik in Neerkant. De VOF, die werd gevoerd door Bertine van Heugten en Wilmy Stemkens, is daarmee overgedragen

 | Aangepast op

Bewuste keuze
De verkoop is het resultaat van een bewuste keuze van de voormalige vennoten. Bertine van Heugten geeft aan dat het ondernemerschap steeds vaker uitdagingen met zich meebracht die minder aansloten bij haar kwaliteiten. “In deze nieuwe constructie blijft behouden wat goed functioneert, met ruimte voor doorontwikkeling op de langere termijn,” aldus Van Heugten.

Bertine van Heugten blijft aan Oppe Koffie verbonden in loondienst als teamleider en aanspreekpunt. Wilmy Stemkens was sinds 2025 niet meer actief binnen de organisatie en beëindigt met deze overdracht definitief haar betrokkenheid.

De overname heeft geen gevolgen voor de dagelijkse praktijk. Het pand aan het Raadhuisplein 3 verandert niet van eigenaar. Het bestaande zorgteam blijft verantwoordelijk voor de dagbesteding en de activiteiten van Dorpsontmoeting Meijel worden voortgezet.

Lees meer over:

|

Lees ook

mathijs stocks.jpg

Samen Verder wil groeien en meebesturen in Beesel

Mathijs Stocks, lijsttrekker van de lokale partij Samen Verder, kijkt met vertrouwen naar de komende gemeenteraadsverkiezingen in Beesel. “Ik ben goed ontvangen en merk dat er prettig samengewerkt wordt tussen coalitie en oppositie,” zegt Stocks. “We hebben flinke ambities en willen actief meebesturen.”

Schermafbeelding 2026-03-10 150726.png

Wat willen partijen met werk, ondernemen en belastingen?

Werken, ondernemen en lokale belastingen spelen een belangrijke rol in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen. Politieke partijen in Peel en Maas hebben verschillende ideeën over hoe de lokale economie zich moet ontwikkelen en welke rol de gemeente daarbij heeft.

FotoSverre.jpg

Bevo HC haalt linkerhoek Sverre Jansen naar Panningen

HUMBY BEVO HC heeft zich voor komend seizoen versterkt met de komst van Sverre Jansen. De 19-jarige linkerhoekspeler komt over van HV Tachos en geldt als een van de talentvolle spelers uit de Brabantse handbalopleiding.

1766410804212.jpg

Column: ‘Jong en CDA? Jazeker!’

Toen ik afgelopen zomer binnen mijn familie- en vriendenkring vertelde dat ik vastberaden was om voor CDA Peel en Maas de gemeenteraad in te gaan, werd ik in eerste instantie verbaasd aangekeken. Ik kreeg consequent dezelfde twee vragen: “Waarom de gemeenteraad?” en “Waarom het CDA?”. Ik kan mij voorstellen dat meerdere lezers deze vraag hebben. Laat ik ze alle twee toelichten.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

BoekenbeursBeesel.jpg

Agenda

Boeken- en Platenbeurs Beesel

Korfbalvereniging ROKA en Schutterij St. Georgius en St. Sebastianus uit Beesel organiseren een Boeken- en Platenbeurs op zondag 22 maart 2026.