Panningen, Netherlands
Terug

P&M top 15 (week 44)

4689cdcd3a949a92a91defbf48efa4b6.jpg

Adele heeft in een recordtempo de eerste positie ingenomen en daar zal ze het nog wel even vol gaan houden. De kansen voor Farruko om te stijgen lijken daarmee even van de baan.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Het is trouwens alweer een tijdje geleden dat een volledig Spaanstalig nummer zo hoog in de top heeft gestaan. Daarvoor moeten we terug naar 2018 voor de hit Dura van Daddy Yankee. Vorig jaar werd Más Más Más van Rolf Sanchez natuurlijk wel een top 15 nummer hit, maar die tellen we nu even niet mee. Dat liedje was immers ook gedeeltelijk in het Nederlands. De grootste stijgers van deze week zijn Flemming met zijn oorwurm Amsterdam en de Utrechtse band Rondé die binnen 3 weken al op 7 staat. Zo snel als een mot naar een vlam vliegen Swedish House Mafia en The Weeknd naar onze tip van de week. Dat doen ze natuurlijk met hun hit Moth To A Flame. De laatste keer dat er motten in de titel van een hit voorkwamen, is ruim 64 jaar geleden. In de lente van 1957 scoorde Dorus namelijk een grote hit met Twee Motten.

1. (1) # 3 Adele - Easy on me

2. (2) # 8 Farruko - Pepas

3. (4) # 6 Ed Sheeran - Shivers

4. (3) # 16 The Kid Laroi & Justin Bieber - Stay

5. (6) # 4 Glass animals - Heat Waves

6. (5) # 18 Ed Sheeran - Bad habits

7. (11) # 3 Rondé - Hard to say goodbye

8. (7) # 7 Elton John & Dua Lipa - Cold Heart

9. (8) # 3 Coldplay & bts - My Universe

10. (9) # 4 Lost Frequencies & Calum Scott -Where are you now

11. (14) # 2 Flemming - Amsterdam

12. (12) # 5 Armin van Buuren & Davina Michelle - Hold on

13. (10) # 13 Becky Hill & David Guetta - Remember

14. (13) # 3 Lil Nas X - Thats what I want

15. (nieuw) # 1 Gabry Ponte Lum!x & Prezioso -Thunder

Tip van de week; Swedish House Mafia & The Weeknd - Moth to a Flame

Lees ook

Zonnepark zonnepanelen stock.jpg

Positie overgenomen

Peel Energie neemt rol Steingood over bij zonnepark De Schorf

Energiecoöperatie Peel Energie wordt mede-eigenaar van zonnepark De Schorf in Beringe. Het college van de gemeente Peel en Maas heeft ingestemd met een verzoek van ontwikkelaar Pure Energy om de coöperatie als samenwerkingspartner toe te laten. Peel Energie neemt daarmee de positie over van coöperatie Steingood.

Lokaal Peel en Maas marathon.JPG

Column

‘Een lokale partij moet voor zichzelf zorgen’

Lokaal Peel en Maas heeft zaterdag 7 maart 2026 invulling gegeven aan een van de speerpunten die in het verkiezingsprogramma van Lokaal Peel en Maas staat: bewegen.

bruidsparen.jpg

115 gouden bruidsparen uit Peel en Maas in het zonnetje gezet

Zo'n 115 echtparen uit de gemeente Peel en Maas die vorig jaar hun gouden huwelijksjubileum vierden, zijn donderdagmiddag in het zonnetje gezet. De stellen werden uitgenodigd voor een gezellige bijeenkomst in het Hoës van Bree, waar samen werd teruggeblikt op hun trouwdag van vijftig jaar geleden.

linda.png

Linda van den Beucken wil met VLP verder bouwen aan leefbare gemeente Beesel

In Ronckenstein in de gemeente Beesel was lijsttrekker Linda van den Beucken van de VLP te gast voor een gesprek over de komende gemeenteraadsverkiezingen. Van den Beucken is momenteel wethouder en was vier jaar geleden voor veel inwoners nog een relatief onbekend gezicht in het college. Inmiddels staat zij als lijsttrekker aan het hoofd van haar partij.

Schermafbeelding 2026-03-10 150012.png

Dit zijn de plannen voor zorg en jeugd in Peel en Maas

Zorg en jeugd zijn belangrijke thema’s in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen. Politieke partijen in Peel en Maas hebben verschillende ideeën over hoe de zorg georganiseerd moet worden en hoe dorpen leefbaar blijven.

Schermafbeelding 2026-02-06 105825.png

Podcast

Sanne Hermkens kijkt terug en vooruit: intensieve campagne bijna voorbij

Met nog een week tot de gemeenteraadsverkiezingen loopt de spanning langzaam op. Voor Sanne Hermkens, nummer twee op de lijst van Lokaal Peel en Maas, komt een intensieve campagneperiode bijna ten einde. “Ik kijk er naar uit, omdat we aan het einde komen van een hele mooie maar ook intensieve periode. Maar ik ben ook heel benieuwd wat Peel en Maas uiteindelijk gaat vinden en wat het gaat worden.”