Panningen, Netherlands
Terug

Panningen doet goede zaken voor behoud in derde klasse

fa961f190fabe6870bb15d02360cf71b

SV Panningen heeft goede zaken gedaan inzake lijfsbehoud in de derde klasse. Van IVO Velden werd met 4-0 gewonnen.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Op 9 juni speelt Panningen tegen Maarheeze. De winnaar van dit duel speelt op 16 juni tegen de winnaar van Hapse Boys tegen Meterik. De winnaar van deze finale blijft in derde klasse, de verliezer degradeert naar de vierde klasse.

Koningslust en Kessel verloren hun duel zondagmiddag. Koningslust blijft ook volgend seizoen in de vijfde klasse en Kessel blijft in de vierde klasse.
Voor Grashoek is het nog spannend. De ploeg wil zich zien te handhaven in de vierde klasse. De laatste strohalm wordt op 9 juni en 16 juni genomen worden in twee beslissingswedstrijden tegen DFO'20 die zich in klasse 4e in een soortgelijke situatie bevindt. De winnaar blijft in de vierde klasse, de verliezer degradeert naar de vijfde klasse.

Lees ook

eclips stock

Op deze plekken in Beesel en Peel en Maas kun je woensdag de zonsverduistering goed zien

Woensdagavond is in Nederland de grootste zonsverduistering sinds 1999 te zien. Tijdens het hoogtepunt rond 20.11 uur wordt ongeveer 90 procent van de zon bedekt door de maan. In de gemeenten Beesel en Peel en Maas zijn er verschillende locaties waarop dit hemelfenomeen goed te zien is. Omroep P&M zet ze op een rij.

pexels-daniel-cardenas-martinez-2149930198-30977003

Gezinsgeluk voor Jorrit Hendrix: derde kindje op komst

Niet alleen op sportief gebied breekt er een nieuw hoofdstuk aan voor Jorrit Hendrix. De 31-jarige middenvelder uit Panningen en zijn vrouw Jolisa verwachten hun derde kindje.

HofBorcht

Hof ter Borcht viert 40 jaar zorg met feestweek

Veertig jaar geleden opende Hof ter Borcht de deuren als woonzorglocatie voor ouderen in Baarlo. Inmiddels is de locatie niet meer weg te denken uit het dorp. Dat jubileum wordt van 31 augustus tot en met 5 september gevierd met een feestweek, waarbij niet alleen bewoners en medewerkers, maar ook alle Baarlonaren welkom zijn.

ORANGE THE WORLD

Doe mee: Deel je boodschap voor Orange the World

In aanloop naar het Orange the World Event Peel en Maas maakt Omroep P&M een serie video’s waarin vrouwen uit de gemeente hun stem laten horen. In filmpjes van ongeveer 20 tot 30 seconden delen zij een persoonlijke boodschap over veiligheid, respect en het opkomen voor elkaar.

Stroom net stock

Stroomstoring treft Reuver

In Reuver en de rest van de gemeente Beesel hebben inwoners en bedrijven zondagochtend enige tijd zonder stroom gezeten.

25-8Historisch Café Grashoek

Agenda

Historisch Café PeelenMaasNet in Grashoek

PeelenMaasNet organiseert een Historisch Café in Grashoek. De geheimen van Peelvondsten ontrafeld.