Panningen, Netherlands
Terug

Petra Dassen Waarderingsprijs voor Huub Levels

ff9d3ed6167d1ed0626a18040413a785.jpg

De tweede Petra Dassen Waarderingsprijs van het kerkdorp Beesel is uitgereikt aan Huub Levels. Levels kreeg de prijs, vanwege zjin betrokkenheid bij verenigingen en zijn bereidheid om iedereen te helpen die dat nodig heeft. Hij werd vanuit de gemeenschap door meerdere personen genomineerd voor deze prijs.

 | Aangepast op
Totaal kwamen in 2021 na een oproep 28 voordrachten voor de Petra Dassen Waarderingsprijs bij de organisatie binnen. Velen stemden op de persoon van Huub Levels. Het was de bedoeling om de waarderingsprijs eind 2021 uit te reiken maar dat moest worden verplaatst vanwege de coronamaatregelen. Zaterdag 19 maart werd de prijs aan Huub Levels uitgereikt door oud-burgemeester Petra Dassen en Hans van Kruchten (voorzitter Stichting Draaksteken). Dit in aanwezigheid van zijn familie en vertegenwoordigers van enkele verenigingen die in het geheim waren geïnformeerd.

De prijs bestaat uit een oorkonde en een kunstwerk naar keuze dat kan worden uitgezocht bij een van de deelnemende kunstenaars uit Beesel. Het kunstwerk wordt ter beschikking gesteld door de Stichting Draaksteken.

Huub Levels
De 61-jarige Huub Levels is actief lid bij de volgende verenigingen: bij voetbalclub Bieslo is hij jeugdleider en redactielid van het clubblad. Hij is lid van Carnavalsvereniging de Drake en de Aad Prinse Kompanie. Huub is ook politiek actief als lid van de Beeselse lijst. In zijn drukke leven heeft hij daarnaast nog tijd voor het Draaksteken waar hij al vier edities bestuurslid is. Eerder organiseerde hij de historische optocht en op weg naar het Draaksteken 2023 is hij actief als bestuurslid spel & regie.

De jury benadrukt dat hij vanuit zijn bestuurslidmaatschap van de stichting Draaksteken geen enkele bemoeienis heeft met de keuzebepaling van de winnaar van de waarderingsprijs. Huub werd ook al in 2020 vanuit het dorp voorgedragen voor de Petra Dassen Waarderingsprijs. Gezien de vele voordrachten dit keer vanuit diverse invalshoeken en de maatschappelijke breedte en variatie waarin Huub actief is, koos de jury voor hem.

Lees ook

bibliotheek, boeken

Limburgers met laag inkomen krijgen gratis toegang tot bibliotheken

De Provincie Limburg geeft meer dan duizend inwoners met een laag inkomen gratis toegang tot de bibliotheek. Het doel is laaggeletterdheid te verminderen en mensen te helpen beter te leren lezen en schrijven.

Ambulance stock.jpg

Scooterrijders gewond bij aanrijding in Reuver

Op het kruispunt van de Broeklaan en Marialaan in Reuver zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 23.30 uur een auto en een scooter met elkaar in botsing gekomen.

Stemmen verkiezingen ai.jpg

Podcast

Terugblik op de verkiezingen in Peel en Maas

De gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas hebben een duidelijke winnaar opgeleverd. Lokaal Peel en Maas werd opnieuw de grootste partij en groeide naar twaalf zetels, twee meer dan vier jaar geleden. Daarmee ligt het initiatief voor de coalitievorming bij de partij van lijsttrekker Tijs van Lierop. In de podcast ‘P&M Kiest: Op weg naar de stembus’ blikken Bart Nelissen en Youri Buis terug op de gemeenteraadsverkiezingen.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

live.png

Baarlo dit weekend in het teken van KD Live: tributebands op podium

Dit weekend vindt de tweede editie van Kastelendorp Live plaats in De Berckt in Baarlo. Twee dagen lang staat de muziek centraal, met een line-up van tributebands.

groenling.jpg

Onderwijs

De Groenling opnieuw Klassewerkplek: team scoort 8,9 op werkgeluk

Basisschool De Groenling in Panningen heeft voor de derde keer op rij het predicaat Klassewerkplek behaald. Het keurmerk wordt toegekend aan scholen die zich onderscheiden in goed werkgeverschap en het bevorderen van werkgeluk.