De Podorun wordt gehouden in het romantische Maasdorp Kessel. Het parcours loopt voor een groot deel over de Maasboulevard, langs de huizen van het Veersepad, over de historische markt en door de kasteeltuin van Kasteel de Keverberg.
De start en finish is in het centrum van Kessel; de eerste start is om 10.00 uur. De afstanden zijn 500m (vanaf 4 jaar), 1km, 2,5km, 5km en 10km. Voor inschrijven
klik hier. Iedereen kan meedoen en genieten, jong of oud, ervaren of beginnend loper. Toeschouwers kunnen zich vermaken op de vele terrassen rondom het parcours.
De Podorun is inmiddels een vaste sportieve traditie in de regio Peel en Maas en trekt jaarlijks vele enthousiaste deelnemers en toeschouwers. Ook dit jaar belooft het weer een sportief evenement te worden voor jong en oud. Doe mee aan de gezellige Podorun in Kessel! Voor jong en oud, recreanten en fanatieke lopers.