De wijkagenten van Politie Horst Peel en Maas beschikken drie weken over een nieuw voertuig: een tuktuk met de naam “Coppie Koffie”. Met het voertuig trekken agenten de komende weken door verschillende wijken in Peel en Maas.
Inwoners die de tuktuk zien rijden, kunnen de agenten aanspreken voor een gesprek. Daarnaast delen de wijkagenten koffie en thee uit. Volgens het bericht wil de politie op deze manier in contact komen met bewoners en ruimte bieden voor vragen, opmerkingen en gesprekken in de buurt.
Meerdere plekken
De politie laat weten dat de tuktuk de komende periode op meerdere plekken in de gemeente te zien zal zijn. Via sociale media worden inwoners op de hoogte gehouden van de locaties waar de wijkagenten aanwezig zijn.