Panningen, Netherlands
Terug

Regioteams in bekertoernooi met ruime zeges en spannende duels

8fb8509f265dcfa0749950080b5f5433

De voetbalclubs uit de regio Peel en Maas kwamen zondag 14 september in actie in de bekercompetitie.

 | Aangepast op
In Kessel konden de supporters juichen: hun ploeg liet geen spaan heel van Bieslo en won overtuigend met 8-0. Ook Helden liet zich gelden. Op bezoek bij Bevo werd het een ware doelpuntenregen: 1-8.

Grashoek pakte eveneens de volle buit. In America was de formatie met 1-4 duidelijk de sterkste. Kronenberg boekte een knappe uitzege bij PEC’20: 1-2.

Niet alle wedstrijden leverden een winnaar op. MVC’19 en Baarlo hielden elkaar in een stevig duel op 0-0. Voor Koningslust verliep de bekerstart minder succesvol; thuis ging de ploeg met 1-3 onderuit tegen Meterik. Ook RKMSV moest het onderspit delven: bij Roggel werd het 2-1.

Uitslagen:
Koningslust – Meterik 1-3
Kessel – Bieslo 8-0
America – Grashoek 1-4
PEC’20 – Kronenberg 1-2
Bevo – Helden 1-8
MVC’19 – Baarlo 0-0
Roggel – RKMSV 2-1

Lees ook

761792001_1050104634066826_4776172806321633373_n

Organisatie kijkt tevreden terug op zonnige editie van de Ossefeesten

De organisatie van de Ossefeesten in Maasbree kijkt terug op een geslaagde editie. Het zonnige weer, de vernieuwde opzet en een gevarieerd programma zorgden het hele weekend voor veel bezoekers en een gezellige sfeer op het feestterrein.

Baby in het Geboortecentrum in VieCuri Venlo

Agenda

VieCuri Voorlichtingsavond voor aanstaande ouders over zwangerschap en bevallen

VieCuri Medisch Centrum organiseert voor aanstaande ouders een voorlichtingsavond over zwangerschap en bevallen in samenwerking met (eerstelijns) verloskundigen en kraamzorgorganisaties.

Borstvoeding

Agenda

VieCuri Voorlichtingsavond over borstvoeding

VieCuri Medisch Centrum organiseert een gratis voorlichtingsavond over borstvoeding.

RundjeKoeberg

Agenda

Rundje Koeberg Helden

Bij Rundje Koeberg kun je elke tweede zondag van de maand hardlopen, wandelen of fietsen rondom de omgeving van de Koeberg.

763112060_1067512488954018_4474436447529994570_n

Brandweerkorpsen uit Peel en Maas ingezet bij grote natuurbrand Oostrum

Brandweerkorpsen uit de gemeente Peel en Maas zijn maandag ingezet bij de bestrijding van de grote natuurbrand in natuurgebied De Rosmolen bij Oostrum. De brandweer heeft groots opgeschaald vanwege de snelle uitbreiding van het vuur. Korpsen uit de hele Veiligheidsregio Limburg-Noord, waaronder uit Peel en Maas, helpen mee om de brand onder controle te krijgen.

Paardensport ruiter stock

EquiSanto vestigt zich in voormalig café Drieneke in Maasbree

Aan de Dorpsstraat 34a in Maasbree opent binnenkort EquiSanto, een nieuwe winkel voor paarden-, ruiter- en outdoorliefhebbers. Het pand, dat jarenlang bekend was als café Drieneke, krijgt daarmee opnieuw een bestemming.