De dansers van SC Pareja voor de ingang van Rotterdam Ahoy.
SC ParejaDe Panningse vereniging SC Pareja heeft zaterdag een succesvolle dag beleefd tijdens het Nederlands kampioenschap Jazzdance 2026 in Rotterdam Ahoy. De vereniging keerde terug met twee Nederlandse titels: zowel het team C20 als B20+ team 2 werd Nederlands kampioen.
De dansers hadden zich eerder dit jaar via de voorrondes in maart en april geplaatst voor de finale. In totaal reisde Pareja met vier groepen af naar Rotterdam om het wedstrijdseizoen af te sluiten.
Naast de twee kampioensteams wist ook B20+ team 1 een goede prestatie neer te zetten. Het team eindigde als zesde van Nederland in een sterk deelnemersveld.
Demonstratieoptreden
De danseressen van D9 team 1 kwamen niet uit in een officiële kampioenswedstrijd, omdat er in die leeftijdscategorie geen Nederlands kampioenschap wordt gehouden. Zij kregen wel een uitnodiging van de bond om tijdens het evenement een demonstratie te geven. Die uitnodiging volgde op hun goede prestaties tijdens de voorrondes.
Met twee Nederlandse titels, een finaleplaats en een demonstratieoptreden kijkt Pareja terug op een geslaagd Nederlands kampioenschap.