Panningen, Netherlands
Terug

Schutterijen op hun best bij laatste bondsfeest in Beringe

8c4036d062997a9a91ca58a3c5579ed1.jpg

Twintig schutterijen namen zondag deel aan het laatste bondsfeest van de bond Juliana. De organisatie was in handen van de schutterij uit Beringe.

 | Aangepast op
Optocht
De dag begon om 13.00 uur bij Beringe Buiten, waar de schutterijen stonden opgesteld en werden geïnspecteerd. Daarna trok de optocht door de straten van Beringe. Vervolgens vonden de schietwedstrijden plaats en werden de prestaties beoordeeld.

Lees ook

bibliotheek, boeken

Limburgers met laag inkomen krijgen gratis toegang tot bibliotheken

De Provincie Limburg geeft meer dan duizend inwoners met een laag inkomen gratis toegang tot de bibliotheek. Het doel is laaggeletterdheid te verminderen en mensen te helpen beter te leren lezen en schrijven.

Ambulance stock.jpg

Scooterrijders gewond bij aanrijding in Reuver

Op het kruispunt van de Broeklaan en Marialaan in Reuver zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 23.30 uur een auto en een scooter met elkaar in botsing gekomen.

Stemmen verkiezingen ai.jpg

Podcast

Terugblik op de verkiezingen in Peel en Maas

De gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas hebben een duidelijke winnaar opgeleverd. Lokaal Peel en Maas werd opnieuw de grootste partij en groeide naar twaalf zetels, twee meer dan vier jaar geleden. Daarmee ligt het initiatief voor de coalitievorming bij de partij van lijsttrekker Tijs van Lierop. In de podcast ‘P&M Kiest: Op weg naar de stembus’ blikken Bart Nelissen en Youri Buis terug op de gemeenteraadsverkiezingen.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

live.png

Baarlo dit weekend in het teken van KD Live: tributebands op podium

Dit weekend vindt de tweede editie van Kastelendorp Live plaats in De Berckt in Baarlo. Twee dagen lang staat de muziek centraal, met een line-up van tributebands.

groenling.jpg

Onderwijs

De Groenling opnieuw Klassewerkplek: team scoort 8,9 op werkgeluk

Basisschool De Groenling in Panningen heeft voor de derde keer op rij het predicaat Klassewerkplek behaald. Het keurmerk wordt toegekend aan scholen die zich onderscheiden in goed werkgeverschap en het bevorderen van werkgeluk.