Panningen, Netherlands
Terug

Slogan Baarlo maakt het dorp trots

2df05c538b0f8ab0e694f2f543dc6c94

De dorpsidentiteit van Baarlo krijgt de komende tijd verder vorm met de slogan ‘Baarlo, Samen Trots’. Deze zin moet bij evenementen, activiteiten en bij de promotie van het dorp Baarlo worden ingezet.‘De komende weken staan in het teken van de verdere ontwikkeling van het merk. Zo werken we aan een nieuw logo en een nieuwe huisstijl’, zo zegt Koen Hendriks van het dorpsoverleg. Een team van dorpsmarketing zorgde voor de ontwikkeling van het merk. Door het verspreiden van beleefboeken werd de mening opgehaald van inwoners van het dorp.Vanaf vrijdagavond 21 mei kan er een expositie afgelegd worden. Langs deze route staan afbeeldingen en delen uit het boek van inwoners, die zijn te bekijken.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
3ecc84e265a6fb500992740539d0c916

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.