Panningen, Netherlands
Terug

Spellenavond Limburg in Panningen

3be885072cf7f47771bfccdb5d43c12a

Spellenavond Limburg houdt op vrijdag 20 juni de maandelijkse spellenavond in Panningen. De organisatie werkt hiervoor samen met Handbalvereniging Bevo. De avond begint om 19.30 uur en is bedoeld voor iedereen vanaf 16 jaar.

 | Aangepast op
Houd jij er ook van om gezelschapsspellen te spelen en lijkt het je leuk om dit samen te doen met andere enthousiastelingen? Dan ben je van harte welkom op de maandelijkse spellenavonden.

Het is fijn om samen met elkaar te spelen en contacten te leggen. Daarnaast is het streven om het vooral laagdrempelig te houden en voor iedereen toegankelijk.
Het is ook leuk als je een of meerdere eigen spellen meeneemt. Nieuwe spellen leren is altijd boeiend. Daarnaast mag je, je eigen drinken en versnaperingen meenemen.

Elke maand is er een spellenavond bij De Heuf Evenementen, Wilhelminastraat 44 in Panningen. Deuren openen om 19.30 uur.

Heb je zin om mee te spelen, meld je dan aan via spellenavondlimburg@gmail.com. Voor meer informatie kun je terecht op de facebookpagina van Spellenavond Limburg.

Lees meer over:

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.