Panningen, Netherlands
Terug

Spellenavond Limburg in Panningen

3be885072cf7f47771bfccdb5d43c12a.jpg

Spellenavond Limburg houdt op vrijdag 20 juni de maandelijkse spellenavond in Panningen. De organisatie werkt hiervoor samen met Handbalvereniging Bevo. De avond begint om 19.30 uur en is bedoeld voor iedereen vanaf 16 jaar.

De redactie |  | Aangepast op
Houd jij er ook van om gezelschapsspellen te spelen en lijkt het je leuk om dit samen te doen met andere enthousiastelingen? Dan ben je van harte welkom op de maandelijkse spellenavonden.

Het is fijn om samen met elkaar te spelen en contacten te leggen. Daarnaast is het streven om het vooral laagdrempelig te houden en voor iedereen toegankelijk.
Het is ook leuk als je een of meerdere eigen spellen meeneemt. Nieuwe spellen leren is altijd boeiend. Daarnaast mag je, je eigen drinken en versnaperingen meenemen.

Elke maand is er een spellenavond bij De Heuf Evenementen, Wilhelminastraat 44 in Panningen. Deuren openen om 19.30 uur.

Heb je zin om mee te spelen, meld je dan aan via spellenavondlimburg@gmail.com. Voor meer informatie kun je terecht op de facebookpagina van Spellenavond Limburg.

Lees meer over:

Lees ook

molen.jpg

Gemeenteraad zet verplaatsing Sint Anthoniusmolen in Kessel voorlopig stil

Een meerderheid van de gemeenteraad van Peel en Maas wil dat alle acties rond de verplaatsing van de Sint Anthoniusmolen in Kessel voorlopig stil komen te leggen. De motie werd ingediend door het CDA, BBB en PvdA/GroenLinks en kreeg na een aanpassing ook steun van D66 en de VVD. Uiteindelijk stemden 15 raadsleden voor en 11 tegen. Twee CDA-raadsleden steunden de motie niet.

museum.png

Museum krijgt nieuwe ingang, ondanks kritiek uit de buurt

De kogel is door de kerk: Museum Peel en Maas krijgt een nieuwe hoofdingang aan de voorzijde van gemeenschapshuis ’t Kerkeböske. Hoewel de gemeenteraad dinsdagavond instemde met een investering van ruim twee ton, was er kritiek op de gebrekkige communicatie met de buurt en de mogelijke aantasting van het historische pand.

rob wanten 2.png

Rob Wanten neemt na vijftien jaar afscheid van de gemeentepolitiek

Na vijftien jaar actief te zijn geweest in de gemeentepolitiek van Peel en Maas neemt Rob Wanten afscheid. Deze week is zijn laatste werkweek als wethouder. Een besluit dat hij weloverwogen nam, ondanks het feit dat hij het werk nog altijd met veel plezier deed.

Prins Kessel-Eik Naud Jacobs.png

Naud Jacobs voert dit jaar ‘Kessel-Eiks trio met Kessels tintje’ aan

Naud Jacobs is dit jaar de prins van De Eikkaters in Kessel-Eik. De 26-jarige inwoner van het dorp kijkt uit naar een feestelijke Vastelaovend. “Het is voor mij vanzelfsprekend dat ik Vastelaovend vier.”

Inwoners centrum blurred.jpg

Aantal inwoners Peel en Maas daalt voor het eerst sinds 2017

Het aantal inwoners van de gemeente Peel en Maas is het afgelopen jaar met 62 inwoners afgenomen. Begin 2026 telt de gemeente 45.819 inwoners en dat waren er een jaar eerder nog 45.881. Het is de eerste daling sinds 2017.

driek.png

Driek Manders vertrekt bij BEVO HC en gaat naar Duitsland

Meijelnaar Driek Manders (21) maakt volgend seizoen de overstap naar het Duitse TSV Bayer Dormagen. De club komt uit in de 2. Bundesliga. Voor de 1,97 meter lange cirkelspeler betekent dat dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij Bevo HC in Panningen.