Panningen, Netherlands

Vian van Dril 2e op NK onder 18

Judoka Vian van Dril heetft zaterdag in Den Haag zilver gewonnen op het Nederlands kampioenschap voor judoka’s tot 18 jaar. De judoka deed ze mee de klasse tot 40 kg.
De redactie | 5 juli 2022 13:49 | Aangepast op 5 juli 2022 13:49
Na in de leeftijdsklasse tot 15 jaar al brons te hebben gewonnen, moest ze starten tegen de topfavoriet. Ze verloor deze partij op straffen. Daarna herstelde ze goed. In haar partij tegen een bekende tegenstander was ze de hele partij de beste judoka en sloot deze met goed aanvallend judo winnend af. Daisy van Os, ook als jonkie in de klasse tot 48 kg, verloor de eerste partij van de uiteindelijke finaliste. Daarna herstelde ze goed en won twee keer op ippon. Voor brons moest ze tegen een geslepen en ervaren tegenstander die een maatje te groot bleek.

Isis van Dril verloor de eerste pot, won daarna twee potten waarvan de eerste met een prachtige uchi mata. Helaas liep ze ook een blessure op in een van deze wedstrijden. De laatste wedstrijd kon ze niet helemaal voluit gaan en verloor deze nipt waarmee ze negende werd. Marlouk Colbers startte sterk en won twee partijen met goed judo. De derde partij moest ze tegen een favoriet. Ze verloor van de latere kampioen. In de herkansing begon ze goed en maakte ze bijna een armklem. Door een onoplettendheid kwam ze in een houdgreep waardoor ze verloor. Zij werd ook negende.

Bo van den Brand wist haar eerste pot te winnen met twee mooie schouderworpen, maar meer zat er dit keer nog niet in.

Lees meer over:

Vian van Dril|Judo|Judoclub|Helden|

Lees ook

Scholieren en scooterrijder gewond na botsing in Helden

In Helden zijn donderdagochtend twee scholieren gewond geraakt nadat zij op hun fiets hard in botsin...

Woonruimte in buitengebied Helden drie maanden gesloten na vondst softdrugs

Burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Peel en Maas heeft een woonruimte in het buitengebied va...

Elf dorpshelden in Heldense spotlights: expositie moet dorpsoverleg nieuw leven inblazen

Rondom de kerk in Helden zijn de komende weken elf portretten te zien van inwoners die zich op bijzo...

Helden in teken van Kribkes Kiéhke: “Elk kribke heeft zijn eigen verhaal”

In Helden is zaterdagmiddag het Kribkes Kiéhke officieel geopend. Tot en met eind december zijn vers...

PvdA/GroenLinks stelt vragen over uitbreiding veehouderij aan de Gruise Epper in Helden

De fractie PvdA/GroenLinks in Peel en Maas heeft het gemeentebestuur om opheldering gevraagd over ee...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...