gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Stemperiode Cultuurprijs van start

b7acb32590f8c77213e272ac35d07c17

Vanaf zondag 10 oktober kan er gestemd worden op de publieksprijs van de Cultuurprijs Peel en Maas. De historische werkgroep De Borcht in Baarlo, het boek Veerkracht en de werkgroep natuur en recreatie van het Dorpsoverleg Meijel zijn genomineerd voor de cultuurprijs van 2021.GenomineerdenDe historische werkgroep in Baarlo geeft onder andere de Sprokkeling uit. Dit is een boekje met verhalen uit het verleden. Het boek Veerkracht werd vorig jaar gemaakt door Karin Jacobs, Dennis Vredeveldt en Dick Holthuis over het jaar dat de gemeente Peel en Maas zwaar getroffen werd door het coronavirus. De werkgroep natuur en recreatie van het dorpsoverleg in Meijel realiseerde het afgelopen jaar de uitkijktoren bij de Vossenberg in Meijel.StemmenVia de facebookpagina van de Cultuurprijs Peel en Maas en per mail kan er gestemd worden. Dat kan via stemcultuurprijs@gmail.com. In 2019 won Baarlo Leeft de publieksprijs. Tijdens de uitreiking van dit jaar wordt ook de publieksprijs van vorig jaar uitgereikt, net als de Cultuurprijs van 2020. Er kan gestemd worden tot en met zaterdag 6 november 2021. De uitreiking is op vrijdag 19 november in DOK6 Theater in Panningen.Klik hier om te stemmen.

Bart Nelissen |  | Aangepast op

8e8635993721df8d463e96700cff11ed

Lees ook

Grenslaupers-logo

Agenda

Grenslaup Vosseven Stramproy 105

Houd je van hardlopen? Van door de bossen rennen? Ben je niet zo van de tijden registreren? Dat kan bij de Grenslaup Vosseven in Stramproy.

boetegewoeen pieterpad

Drie weken op pad: Mirjam Faber zoekt rust en ruimte op het Pieterpad

In Reuver, vlak bij de Duitse grens, ontmoet Nic Mirjam Faber uit Almere. Ze is al ruim twee weken onderweg op het Pieterpad, met een tent en een zware rugzak. Even weg uit de drukte van alledag, terug naar de basis. Om op adem te komen, haar gedachten de vrije loop te laten en opnieuw te ontdekken wat echt belangrijk is.

Levi Lijssen

Van het podium naar de boksring: Levi Lijssen klaar voor Business Boxing

De 19-jarige Levi Lijssen is normaal gesproken op het podium te vinden als muzikant van de band The Replaceables. Binnenkort verruilt hij het podium echter voor de boksring tijdens Business Boxing Peel en Maas. Zonder veel bokservaring, maar met een flinke dosis motivatie, gaat hij de uitdaging aan tegen Jesse Jansen.

Lege schappen AH

Klanten Albert Heijn in Panningen merken nog weinig van storing na cyberincident

Klanten van Albert Heijn in Panningen merken vooralsnog weinig van het cyberincident dat de supermarktketen treft. De winkelvoorraad lijkt er nog niet onder te lijden. Door het incident zijn distributiecentra tijdelijk stilgelegd. Daardoor kunnen vooral verse producten en zuivel moeilijker beschikbaar worden als de problemen langer aanhouden. Sommige distributiecentra zijn inmiddels wel weer operationeel, meldt Albert Heijn.

Balzakken

Museum Peel en Maas houdt Limburgs Kampioenschap Balzakken

Gemeentehuis Beesel

Beesel en Brüggen versterken grensoverstijgende samenwerking: geen nieuw jaarlijks evenement nodig

De gemeenten Beesel en Brüggen blijven inzetten op ontmoeting, cultuur, sport en samenwerking over de grens. Uit een verkenning blijkt dat er al volop initiatieven zijn die inwoners van beide gemeenten met elkaar verbinden. Daarom kiest het college van burgemeester en wethouders van Beesel ervoor om bestaande activiteiten te versterken, in plaats van een nieuw jaarlijks evenement te organiseren.