gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Terugkijken: jongeren in gesprek met de burgemeester

8d39bc459f2b4041fdb85775ca52b821

Bob Vostermans is ruim een maand burgemeester van Peel en Maas. Tijd voor jongeren in de gemeente om hem te interviewen. In een nieuwe ‘De Wereld van… ‘ is hij te gast.

Eric Reijnders |  | Aangepast op
In het programma krijgen inwoners de kans te stellen aan een expert, deskundige of prominent. Deze keer is dat de kersverse burgemeester.

Mentale gezondheid 
Jongeren van Het Bouwens, Favoriet en Buurtcollege Maas en Peel hebben uiteenlopende vragen. Zo zijn er veel vragen over de mentale gezondheid van jongeren en wat de gemeente wil doen om dit te verbeteren. Serafim merkt op dat er een grote behoefte is aan plekken om uit te gaan in de gemeente.

Vostermans nodigde de jongeren uit om met een voorstel te komen en samen in gesprek te gaan. Andere vragen gingen over het verenigingsleven en het feit dat er steeds minder kinderen bij een vereniging zijn.
 
Ook vertelde Vostermans over zijn eigen jeugd, wat hij belangrijk vindt om aan te gaan werken en over zijn zoektocht naar een woning in Peel en Maas.

Lees ook

LampionnenStMaarten

Sint Maarten optochten in de gemeente Beesel op 6 en 7 november

In Beesel organiseert SJAB Stichting Jeugd Aktie Beesel een lampionnenwandeling als een optocht en in Reuver organiseert Events4Kids een optocht.

Huis van de Gemeente plant

Peel en Maas verwacht 550.000 euro kosten voor doorstroomvoorziening in 2026

De gemeente Peel en Maas verwacht dit jaar ongeveer 550.000 euro kwijt te zijn aan de doorstroomvoorziening voor statushouders in Broekhuizenvorst. Dat blijkt uit de antwoorden van het college op vragen van de CDA-fractie. De gemeente benadrukt dat de kosten geen miljoen euro per jaar bedragen, zoals het CDA eerder aangaf.

Gemeente Beesel Reuver

Zorgen bij oppositie Beesel over voorgenomen begroting voor 2027

De gemeente Beesel heeft de begroting voor 2027 sluitend gekregen, maar dat gaat volgens twee oppositiepartijen niet zonder risico's. De VLP en de Beeselse Lijst maken zich zorgen over de financiële keuzes van het college. Vooral de verhoging van de toeristenbelasting en het gebruik van de algemene reserve roepen vragen op.

Mick Beumers Poster

Mick Beumers te gast in speciale uitzending bij De Koncurrent

Mick Beumers staat binnenkort centraal in een speciale avond bij De Koncurrent in Panningen. Naast de Panningenaar schuiven ook psychologen aan om met elkaar in gesprek te gaan over de thema’s die in zijn tweede boek 'Mijn Gevecht, Mijn Trots' aan bod komen.

katten

Honderden katten te zien tijdens wereldshow in Panningen

Honderden katten uit het binnen- en buitenland zijn te zien bij de Limbra Cat Club Wereldshow op zondag 8 november in de Sporthallen Helden in Panningen.

Afbeelding Kennismakers - liggend.jpg.rendition.1280.2048

Nieuwe podcast over lezen en taal van Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M

De nieuwe podcastserie ‘Kennismakers – Waar taal begint en lezen leeft’, een samenwerking tussen de Bibliotheek Maas en Peel en Omroep P&M, is vanaf vrijdag 6 november te beluisteren. Luisteraars worden meegenomen in de wereld van lezen, taal en mediawijsheid.